Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo me Ivek bio sam malo na večerici, pa sam izgleda propustio dosta štiva.
Reci brate???

Debatiramo o sutra i narednom periodu.

skype - ivek1234


ČARUGA: ” Evo me Ivek bio sam malo na večerici, pa sam izgleda propustio dosta štiva. Reci brate??? ” Debatiramo o sutra i narednom periodu.

Reci šta će bit sutra

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ne kužim ove ruse, pa ako su ameri retardirani idioti, pa šta rusi onda glume isto to, očekivao sam da je putim pametniji, sad će i on kao rakete okrenut prema njima … o bože, koji kreteni svijetom vladaju

Cookie Monster

Nema se tu kaj debatirat!
Sutra padamoooooooooooooooo !!!

Jel tak Ivek123 ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Hmm vidjet cemo, ako se dobar trend nastavi na brodarima …..
Evo jedna racunica od kolege fazana , JDPL je potpisao novi ugovor za brod 3 puta veci od dosadasnjeg, ispada da ce samo neto dobit od tog broda ove godine biti kao dobit 2 kvartala prosle godine., i vise. Ako je veci dio brodova potpisao nove ugovore, kad pocnu stizati kvartalna izvjesca za brodare, nece to ni medo moc drzat dolje …. [thumbsup]

3 kvartala kolega mrklić

I love the Smell of Profits in the Morning

nece to ni medo moc drzat dolje ….

Medo možda i neće…..

Ali vidiš brate mili da su mutirali u pande !

A kak s njima, to ti meni reci !??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ivek123:

Von Braun: ” Pa ti si dugoročni ulagač, ne znam zašto te to uznemirava.[pray] ” Ja hladan ko spricer. Kada udara margin call?

NEMAM CALLOVA…..samo kontriram tebi koji osim mantranja jedno te istog, nema šta drugo za reći.[bye]

Čaruga, IVEK ima frišku političku analizu Kokosova, bio anketar po kućama u Prištini[lol]

Ne, gledao svjedocenje FED-a, SEC-a i Treasury-a pred Kongresom. Nakon toga bacio oko na dnevnik i vijesti na njemu. I za kraj jos malo proanalizirao danasnje trgovanje na malim prometima gdje nedostaje kupnje a gomila se prodaja i polako spusta prema kupnji.

Zacudio se kada sam vidio da je Amerika pocela tonuti jer kod nas na forumu vele da “nema razloga” i da je “nasa burza izolirana” od bilo kakvog vanjskog utjecaja.

Ali ipak “hipoteticki” razmisljam sto bi se moglo dogoditi ako “nekim cudom” sutra Azija i EU odlete dolje zbog stanja u US ali pomalo i zbog Putina koji je odlucio okrenuti rakete prema Ceskoj i jos par zemalja sto naravno “nece utjecati” na markete u EU a pogotovo na nas kao niti to sto Kostunica pali tenkove oko Nisa zbog vojne vjezbe i nesto se bez veze grozi svima koji priznaju Kosovo.

Eto, onako malo bacam analizu ali nije da sam strucnjak pa da vidim kako bikovi razmisljaju jer svi medvjedi negdje nestali.

skype - ivek1234


3 kvartala kolega mrklić

vozi od 1.3. po novim uvjetima , zar ne, to sam ukalkulirao

Kako god okreneš, nije dobro !
Jel tako Ivek123 ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nema se tu kaj debatirat! Sutra padamoooooooooooooooo !!! Jel tak Ivek123 ?

Moram se složiti. Pad će biti popraćen konzumiranjem veće količine kosovske šljivovice…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ivek, koliko bi po tvom dionice još mogle ići dolje, pošto si poprilično siguran da ćeš jeftinije kupovati.
Taj tvoj popust na dionice bi trebao biti popriličan pošto riskiraš eventualni nagli skok na nekim dionicama, npr JDPL – tu kad krene a ti zakasniš, ode. Osim ako stvarno ne računaš na ogroman pad, u suprotnom se po mom mišljenju ne isplati cijenkati na nekim dionicama.
Ti si duže na burzi pa me zanima tvoje mišljenje.

&

New Report

Close