Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala[smiley]

Amerika se debelo crveni, kod nas bi sutra stvarno moglo “krvoproliće” Ivek. Jedino se DRYS onako proljetno zeleni (84). Sad kad je oko Kosova neizvjesno sve nade polažem u naše brodare.


Amerika se debelo crveni, kod nas bi sutra stvarno moglo “krvoproliće” Ivek. Jedino se DRYS onako proljetno zeleni (84). Sad kad je oko Kosova neizvjesno sve nade polažem u naše brodare.

Tako ti je svejedno koji si sektor odabrao jer kad tržište (ako bude krenulo) krene dolje onda svi sektori padaju (osim nelikvidnih ali one i nisu neko mjerilo ozbiljnog stanja, više špekulaticnog ulaganja)

ivek hvala za iscrpnu analizu na PM. ne mogu poslati PM jer forum ima neku grešku.
Cijenim tvoje mišljenje, a ostali neka si misle svoje.

Živ bio još barem 100 godina


nathan47: ” Realno je da su dva dobitnika na 8 gubitnika. Eto [wink] ” Nego hoce li sutra “krvoprolice” po tvojem misljenju?

post dana.[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Gdje su mi Von Braun, Toka, Caruga…..

skype - ivek1234


Ne znam kako vam nije jasno da postove duže od 2 retka nitko ne čita. Ako niste sposobni reći što mislite u 2-3 retka, onda bolje da niti ne napišete taj post…NHF…[smiley]

post dana.[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Pozdrav Iveku, što je, je, svi ostali znanci se mogu sakriti… (ne želim nikoga vrijeđati, ali pogledajmo činjenice).

Potpisujem Potrošača !

(P.S.) samo što sam cijeli u dionicama, ono – povoljna kupnja, mislim ide gore, sad -18 %. (nemam zamjerke prema ikome).

"ovce bleje, makaze zvekeću..."


a po tvome mišljenju???

U konacnici nije bitno sto ce biti sutra nego u narednom periodu od par mjeseci. Moje stajaliste je jasno i ne vidim razlog da ga mijenjam. Naprotiv. Ponavljam da jaki trzaji UP or DOWN nisu dobri. Vidjeli ste svi to prosli tjedan. Burza se mora sama zalijeciti a to bi moglo trajati.

skype - ivek1234

http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=174676

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Astralis: ” Potrošač: ” Novi ljudi na burzi, koji još k tome nisu ekonomisti, nemaju baš nekog boljeg načina za naučit o burzi nego uletit u nju i švrljat po forumima i vidjeti kako to sve funcionira. ” Problem se kod dosta forumaša (a i ljudi općenito) javlja zbog toga što svi misle da razumiju ekonomiju i da im nije potrebno nikakvo obrazovanje za to, a to je jako velika greška već u startu… ” tko kaže da ekonomist ima ikakve prednosti na tržištu kapitala od nekog matematičara, informatičara, fizičara itd….

bravo saldini! pitaj ih kuda su nas to nasi ekonomist odveli.
vise mi slice na ekonome.[lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Saladin: ” Astralis: ” Potrošač: ” Novi ljudi na burzi, koji još k tome nisu ekonomisti, nemaju baš nekog boljeg načina za naučit o burzi nego uletit u nju i švrljat po forumima i vidjeti kako to sve funcionira. ” Problem se kod dosta forumaša (a i ljudi općenito) javlja zbog toga što svi misle da razumiju ekonomiju i da im nije potrebno nikakvo obrazovanje za to, a to je jako velika greška već u startu… ” tko kaže da ekonomist ima ikakve prednosti na tržištu kapitala od nekog matematičara, informatičara, fizičara itd…. ” Jasno… pa tko kaže da arhitekt ima ikakvu prednost prilikom projektiranja građevine pred primjerice teologom, kemičarem, sportašem, vodoinstalaterom itd… [rolleyes]

jel mislis na sposobnog arhitektu ili nesposobnog?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close