Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.bhbusiness.ba/pravila-za-trgovinu-dionicama EVO pa ucite

Pa kolega ne bi bilo ni loše primjeniti neke stvari… [undecid]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

hvatate se ht-a kao pijan plota,a ostale dionice kao da ne postoje.
Shvatite da je previše indijanaca unutra,a dok je tako teško ide gore,jer će se uvijek naći neka baba,tetka,strina da još dodatno spusti……na žalost!

Da ne trkeljamo previše mislim da to što je netko ekonomist uopće ne znači da je bolji investitor od nekoga tko je vetrinar. ….

Cookie Monster

……..privremeni nerevidirani podaci za poslovne banke na dan 31. prosinca 2007. koje je danas objavila Hrvatska narodna banka……..

Po bruto dobiti prednjače Zagrebačka banka (Zaba) sa gotovo 1,4 milijarde kuna i Privredna banka Zagreb (PBZ) sa 1,1 milijardom kuna bruto dobiti. Tako je udio Zabe u ukupnoj dobiti banaka iznosio 27,2 posto, PBZ-a 22,3 posto, pa se na te dvije vodeće banke odnosi gotovo polovica ukupne prošlogodišnje bruto dobiti svih banaka u Hrvatskoj.
Obje su u odnosu na godinu prije ostvarile rast dobiti – Zaba za 29,4 posto, a PBZ za 10,2 posto.

Ne dam ZABU po 10000 pa makar me uvatio MEDO [lol]


I ne znaš koliko si u krivu sa ovakvom izjavom.
Sa marginom si mogao zadnjih godina utrostručiti u peterostrulčiti pa čak i više, svoju imovinu.
Također se ne slažem da u ovoj igri 1 zarađuje , 9 gubi.
Ma daj, pusti priče i te glupe floskule o tome, ja ne znam nikoga tko na burzi gubi, a znam ih dosta koji ulažu na burzi.

To samo pokazuje da se dionicarstvom ne bavis dugo, al slazem se da je malo pretjeran omjer 1 dobitnik na 9 gubitnika

Realno je da su dva dobitnika na 8 gubitnika. Eto
[wink]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Slažem se sa Vama !Neka mi kažu u kojim knjigama mogu naučiti kako preko nekog investora doći do mojeg brokera brže od nekog koji je online!!!Kako uopće doći do brokera i zadati mu nalog u 15 i 55 kada je crveni semafor!!Dabi se cijena dionica vrtila još par minuta i pala ili skoćila.U knjigama piše da najpravedniju cijenu daje potražnja na tržištu na kojem nismo svi jednaki jer izgleda da postoje neki jednakiji.I nemojte mi govoriti da su svi bogati završili visoke škole.I ja sam završio dva fakulteta pa mi je opet neki p….er pred nosom pokupio dionice.I nemojte mi toliko pričati o školama već pišite o insajderima,povlasticama,iskustvima itd.Jer da sam htio ići i učiti od početka onda nebi trošio vrijeme na ovaj forum.A za neke na ovom forumu mogu samo reći zašto se ne javljaju poslije 16 sati,ili im je to kraj radnog vremena!![bye][bye]


Slažem se sa Vama !Neka mi kažu u kojim knjigama mogu naučiti kako preko nekog investora doći do mojeg brokera brže od nekog koji je online!!!Kako uopće doći do brokera i zadati mu nalog u 15 i 55 kada je crveni semafor!!Dabi se cijena dionica vrtila još par minuta i pala ili skoćila.U knjigama piše da najpravedniju cijenu daje potražnja na tržištu na kojem nismo svi jednaki jer izgleda da postoje neki jednakiji.I nemojte mi govoriti da su svi bogati završili visoke škole.I ja sam završio dva fakulteta pa mi je opet neki p….er pred nosom pokupio dionice.I nemojte mi toliko pričati o školama već pišite o insajderima,povlasticama,iskustvima itd.Jer da sam htio ići i učiti od početka onda nebi trošio vrijeme na ovaj forum.A za neke na ovom forumu mogu samo reći zašto se ne javljaju poslije 16 sati,ili im je to kraj radnog vremena!![bye][bye]

Ako hoćeš sigurnu zaradu na dionicama onda se baci u financijske savjetnike ili u brokere. Njima je uvijek dobro.[thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Abacus gledalica i abactrade. Daš nalog u 15.54 i broji od 1 do 60.


…Kako uopće doći do brokera i zadati mu nalog u 15 i 55 kada je crveni semafor!!Dabi se cijena dionica vrtila još par minuta i pala ili skoćila….

U velikom broju brokerskih kuća nije problem zadati nalog 5-6 minuta prija kraja. Kao npr. danas.

Problemi se javljaju samo kad je veliki promet i puno ulagača hoće zadnji čas dati nalog.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]


Realno je da su dva dobitnika na 8 gubitnika. Eto [wink]

Nego hoce li sutra “krvoprolice” po tvojem misljenju?

skype - ivek1234

a po tvome mišljenju???

Hvala[smiley] za jedno i drugo sam prestar(58) barem su tako rekli gdje sam radio.A budući mi ne treba raditi jer sam se već osigurao za ovu duboku starost . Uzeo otpremninu i sada ovo radim iz zadovoljstava. Za sad nije loše.Imam jedan cilj.Proritet nije zarada u mjesec dana.A ravnam se po narodnoj.Kad si među vukovima zavijaj i ti[thumbsup]

New Report

Close