Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivek, ak ne trguješ kao što kažeš, ak te nema bilizu burze, kog vraga radiš na forumu svaki dan drukajući. Po broju postova reklo bi se da si dugo ovdje, možda predugo. Iskusan si ti vidim ja, dovoljno iskusan i hrabar da uletiš u margin, pa da taj mali žabac nisi ti zapravo, opečen, čekajući tranutak da upucaš novu lovu čim jefitnije. Tko zna, možda i šortaš negdje van RH.


Buza je ..dobrim djelom psihologija, a vi recite sta hocete[smiley]

ma burza je k…
oprostite što psujem,
ja samo pričam,
onako kako čujem. [sad]


Ovdje se dogadja stvar koju bi mogli opisati ovako:

Kada bacis zabu u vrucu vodu ona iskoci van malo opecena i prezivi. Kada je stavis u hladnu vodu i polako zagrijavas – SKUHAS JE ZIVU!!!

Zabaca ovdje kolko hoces ali koliko cujem neke je vec skuhalo.


a , zato je meni vrućee , samo da mi znati tko je glavni kuharr [thumbsup]
zgubi upomoćććć[sealed]

najvrednije stvari u životu su besplatne

@ Simpson
Jesi brz[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ovdje se dogadja stvar koju bi mogli opisati ovako: Kada bacis zabu u vrucu vodu ona iskoci van malo opecena i prezivi. Kada je stavis u hladnu vodu i polako zagrijavas – SKUHAS JE ZIVU!!! Zabaca ovdje kolko hoces ali koliko cujem neke je vec skuhalo.

E ivek, ivek. Daj se oraspoloži, pa sam si reko, valentinovo je [wink]. Eto ja razmišljam o poklonu za voljenu osobu, znam da voli slatko, a neda mi se sad u trgovinu. Najbolje da joj kupim kras-r-a ili ipkk-r-a, to mogu bez odlaska u tgovinu [smiley]. Kupi i ti svojoj voljenoj osobi nešto takvoga, hebeš čekanje do 3700

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Nevera
Di je problem ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ČARUGA: ” Ivek ne zaboravi da je svakim danom sve manje drhtavih ručica evo ti jedan osmjeh kakav nadam se voliš[proud] ” Je, je, zbrisali ih margini. Neka se ovo pocisti do kraja pa tek onda. Ne treba se bojati pametnih ljudi nego ovih drugih. A tu ih je previse.

Slažem se Ivek teško je biti u kešu posebno kad nije oročen

Zerp prodajemo za svježi keš nažalost

Cijena potrošačke košarice raste iz dana u dan

Ameri pobjegli

Eurpa pobjegla

Tadić pobjedio

Kosovo već uračunato u cijenu

Aduti nestaju a kajanje i žaljenje ostaju

[proud]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Buza je ..dobrim djelom psihologija, a vi recite sta hocete[smiley]

U kojoj pobjeđuje tko skuži namjer druge strane.
____________________________________________________
DRUGA STRANA SU FONDOVI

Danas u novinama…..oročenje u banci kamata 4,5-5,5%….a inflacija 6%……hahahha[lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Danas u novinama…..oročenje u banci kamata 4,5-5,5%….a inflacija 6%……hahahha[lol] [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol]
Pa imas u nekoj na 36 mjeseci 5.25, eto malo fali do 6%[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Kosovo već uračunato u cijenu

Si ziher?

Mea parvitas.

ajde neka ivek kaže šta je sa adrisom jebemu kolač pa bio je na 450 prije godinu dana

tko sada prodaje

kada se ukrcavao taj koji sada prodaje da mu se isplati prodatgi

New Report

Close