Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivek ne zaboravi da je svakim danom sve manje drhtavih ručica
evo ti jedan osmjeh kakav nadam se voliš[proud]

Je, je, zbrisali ih margini. Neka se ovo pocisti do kraja pa tek onda. Ne treba se bojati pametnih ljudi nego ovih drugih. A tu ih je previse.

skype - ivek1234


Nisam ja rekao da je to dno. Ja tu ulazim u kaskadu. Ne prije.

Narafski
svako ima svoju strategiju [wink]
Meni je samo znakovito da smo bili blizu sa ciframa 3700-3800



@Aprimorac
Jos me ne muci,izgubio sve sto sam zaradio.Malo sam jos u dobitku al ako Crobex ode na 3700 MUCIT ce me ,opako[embarass]

Sve je moguće , zato ne želim reći da ovdje bilo tko lupeta .[smiley]

Europa jako dobro…..
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pa šta ste to napravili – ‘ko toliko prodaje po tim cijenama ?
Vidim bolje da jučer nisam kupovao i sada se pitam hoću li što danas.[undecid][embarass]

Zanimljiv je ovaj forum.[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ovdje se dogadja stvar koju bi mogli opisati ovako:

Kada bacis zabu u vrucu vodu ona iskoci van malo opecena i prezivi. Kada je stavis u hladnu vodu i polako zagrijavas – SKUHAS JE ZIVU!!!

Zabaca ovdje kolko hoces ali koliko cujem neke je vec skuhalo.

skype - ivek1234

šta se ovo dešava sa adrisom
molim vas ako ima neko objašnjenje stručno

ili je to nastavak igre

Burza je ..dobrim djelom psihologija, a vi recite sta hocete[smiley]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

U Srbiji mali pad, ali morate znati da u Srbiji tržište i nije jako likvidno, a od stranaca najviše ima Hrvata i Slovenaca. Čak i da žele prodati, nemaju kome ili moraju cijenu debelo rušiti. Zato je manji pad u postocima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


šta se ovo dešava sa adrisom molim vas ako ima neko objašnjenje stručno ili je to nastavak igre

Ako želiš super-crni scenario, pitaj Iveka, ako želiš komentar, pitaj ostale.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Buza je ..dobrim djelom psihologija, a vi recite sta hocete[smiley]

E, moj Sigmunde…

[color=black][/color]

New Report

Close