Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Aprimorac: ” Zašto je danas promet malen? Fondovi uzeli predah i čekaju naivce koji misle da je ovo dno danapune kupnju kako bi se oni onda istresli kao jučer . Oprez! Fondomanija je tek završila prvu fazu. Druga faza je još opasnija i tko nasjedne ne bi mu bio u koži .To će biti pravo šišanje ovaca . Zato još jednom : Pustite fondovske dionice na miru , a s kešom se probajte popravljati gdje nema fondova . ———————————————————— FONDOMANIJA NA DJELU , OVCE NA ŠIŠANJU . ” Ti bas lupetas

Možda ja lupetam , ali tebe muči minus .
Oprosti samo pokušavam objasniti kako sam se spasio od naizgled povoljnuh cijena .[bye]


Sada su vam zvjezde adut[lol]
E onda kupuj dok su ti još naklonjene zvjezde su ćudljiva stvar[lol]

Zvijezde nam se brzo slazu. Rekoh 3700 pa kaskadna kupnja. Jos imas osmijeh – doduse malo usiljen humor kao da je u grcu. Tek kada potpuno nestane. Onda pocinjem polako skupljati. Sorry. Dokle god vas je vecina ovdje bullish i UP, UP ja dotle niti blizu burzi. [cool][cool]

skype - ivek1234

veliki nalog od 1000 kom na INI do kraja dana je gotov

dan je pametniji od noći

ČARUGA:

Sada su vam zvjezde adut[lol]
E onda kupuj dok su ti još naklonjene zvjezde su ćudljiva stvar[lol]

Zvijezde nam se brzo slazu. Rekoh 3700 pa kaskadna kupnja. Jos imas osmijeh – doduse malo usiljen humor kao da je u grcu. Tek kada potpuno nestane. Onda pocinjem polako skupljati. Sorry. Dokle god vas je vecina ovdje bullish i UP, UP ja dotle niti blizu burzi. [cool][cool]


kolega sada je znak da će krenuti trgovina, živi bili pa vidjeli!

dan je pametniji od noći


veliki nalog od 1000 kom na INI do kraja dana je gotov

Bude dosao novi. Ne brini.

skype - ivek1234


Sorry. Dokle god vas je vecina ovdje bullish i UP, UP ja dotle niti blizu burzi. [cool][cool]

Nije losa taktika, nesto blaza od one ‘kupuj kada krv tece ulicama’, al u svakom slucaju palac gore za misao [thumbsup]

he he, sad mi pade na pamet, nazovimo ovu tvoju taktiku

‘Kad jaganjci utihnu’ hahaha

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

toka:

veliki nalog od 1000 kom na INI do kraja dana je gotov

Bude dosao novi. Ne brini.


daj se malo razvedri vasni je sunce![smiley]

dan je pametniji od noći

@Aprimorac
Jos me ne muci,izgubio sve sto sam zaradio.Malo sam jos u dobitku al ako Crobex ode na 3700 MUCIT ce me ,opako[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ČARUGA: ” Sada su vam zvjezde adut[lol] E onda kupuj dok su ti još naklonjene zvjezde su ćudljiva stvar[lol] ” Zvijezde nam se brzo slazu. Rekoh 3700 pa kaskadna kupnja. Jos imas osmijeh – doduse malo usiljen humor kao da je u grcu. Tek kada potpuno nestane. Onda pocinjem polako skupljati. Sorry. Dokle god vas je vecina ovdje bullish i UP, UP ja dotle niti blizu burzi. [cool][cool]

Ivek ne zaboravi da je svakim danom sve manje drhtavih ručica
evo ti jedan osmjeh kakav nadam se voliš[proud]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


MMTZ – kaj se tam zbiva

Niš već dugo, slap.

Evo i HRT:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nije losa taktika, nesto blaza od one ‘kupuj kada krv tece ulicama’, al u svakom slucaju palac gore za misao [thumbsup]

Ne, to je upravo ta taktika ali Valentinovo je pa ipak pokusavam biti kulturan. I sam si svjestan da ce ih ovaj bear market zbrisati pa cemu da prljam ruke. Neki se vec ne pojavljuju da ih ne imenujem. Zbrisali ih callovi. Neka se pocisti ostatak kladionicara pa da se burza vrati u normalu. [proud][proud]

skype - ivek1234

New Report

Close