Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

o gos`n ivek konačno prava informacija [thumbsup]
Bogme ja sam gruntao i meni se vrtilo na osnovu mojih analiza 3800 kao dno, znači to je to [wink]
…dobro sad ne treba ciljati samo dno, pa ću ja početi skupljanje polako s ovim ostatkom keša već danas i sutra

Danas i sutra cemo jos nekak.

A u ponedjeljak ne znam kako cemo.

Mea parvitas.

Pa ovo je dosadno za poludit[yawn][yawn][yawn]

Imate soluciju da se naoružate pa da idete na Kosovo izazivat incidente
No to je opasan posao ako ga sam obavljaš a ako plaćaš u ovom slučaju nema računice gadno

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ivek123:

ČARUGA: ” Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je ” Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

Ivek to je tvoje pravo koje ti nitko nemože osporiti

Ja se ne istresam prije 5000 nipošto osim ako mi brodari totalno ne polude tada ću se malo ogradit

A sada se nimalo ne sekiram

Btw. I vama međedima nije bajno preko bare upitan bear market europa se zeleni srbi ne paničare nemate baš izbora koliko ste imali prije 2 tjedna[proud]

Vrijeme je na nasoj strani. A ocigledno i raspored zvijezda. Ne zurim nigdje. Lova na sigurnom i cekam drop oute. Obzirom na okolnosti meni ovo turbo skupo. TKo voli nek izvoli. [cool][cool]

Ali nista od rasta dok mi medvedi ne postanemo bikovi. Ako hocete rast morate ga sami napraviti. Nama skupo. [wink]

skype - ivek1234

ivek123:

Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

o gos`n ivek konačno prava informacija [thumbsup]
Bogme ja sam gruntao i meni se vrtilo na osnovu mojih analiza 3800 kao dno, znači to je to [wink]
…dobro sad ne treba ciljati samo dno, pa ću ja početi skupljanje polako s ovim ostatkom keša već danas i sutra

Nisam ja rekao da je to dno. Ja tu ulazim u kaskadu. Ne prije.

skype - ivek1234


Imate soluciju da se naoružate pa da idete na Kosovo izazivat incidente
No to je opasan posao ako ga sam obavljaš a ako plaćaš u ovom slučaju nema računice gadno

Dokle god ti i tebi slicni imate smisla za humor rano je za moj ulazak. Kada se malo procisti zrak eto mene. NHF. [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234


Danas i sutra cemo jos nekak. A u ponedjeljak ne znam kako cemo.

Bit će nas,ti rasprodaj ako tako misliš.Oladite sa tim Kosovom molim vas!

http://www.poslovni.hr/70512.aspx

ne zaboravimo na potentni bankarski sektor


ČARUGA: ” ivek123: ” ČARUGA: ” Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je ” Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool] ” Ivek to je tvoje pravo koje ti nitko nemože osporiti Ja se ne istresam prije 5000 nipošto osim ako mi brodari totalno ne polude tada ću se malo ogradit A sada se nimalo ne sekiram Btw. I vama međedima nije bajno preko bare upitan bear market europa se zeleni srbi ne paničare nemate baš izbora koliko ste imali prije 2 tjedna[proud] ” Vrijeme je na nasoj strani[color=blue]. A ocigledno i raspored zvijezda[/color]. Ne zurim nigdje. Lova na sigurnom i cekam drop oute. Obzirom na okolnosti meni ovo turbo skupo. TKo voli nek izvoli. [cool][cool]

Sada su vam zvjezde adut[lol]

E onda kupuj dok su ti još naklonjene zvjezde su ćudljiva stvar[lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ČARUGA: ” Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je ” Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

Ivek dajte recite ,pošto ne vidim na monitoru,sugerira stanje kupnje i prodaje sličan scenario kao i jučer ili…ma znam da je to teško predvidjeti ali nekako osječam poklapu ili istresanje u zraku, varam li se[bye]

ispituje se teren…….[cool]

New Report

Close