Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MMTZ – kaj se tam zbiva

valentine:

Vidite kako Blueman iskrivljuje priču. Prvo priča o DCF metodi koju ni sam dobro ne razumije, govori o nekim fer vrijednosti koje i totalni amateri kuže da ne vrijedi toliko i onda još vrijeđa na forumu da su drugi neznalice. Super, da ne kažem sablasno. S obzirom da ne razumiju neki hrvatski, ponavljam, svaku od tih dionica na tim sablasnim razinama si govorio kako je super. Taj koji je kupio jer sluša tebe, jer ti preporučuješ, ja ne, ne pada mi na pamet, gubi na tim dionicama masno. Kada će se oporaviti to nitko ne zna. Ima samo jedan čovjek na forumu koji kaže nešto konkretno, istina ne ostvari se isti dan, nešto kasnije, ali je 99,99% u pravu i on je jedini vrijedan pažnje.

Da ne misliš kojm slučajem na ovog čovjeka

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=458


na kojeg?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Ili možda na ovoga http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=459

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Jok, INGR na 7000? E to je optimisticno!

I meni se cini visoko.

skype - ivek1234


MMTZ – kaj se tam zbiva

Pitaj Lisicare,barem ove koju su zivi……………………………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je

Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

skype - ivek1234


Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

Hoće li ili nagađate?

Što se sprema na ZSE? Previše je mirno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zašto je danas promet malen?
Fondovi uzeli predah i čekaju naivce koji misle da je ovo dno danapune kupnju kako bi se oni onda istresli kao jučer .
Oprez! Fondomanija je tek završila prvu fazu.
Druga faza je još opasnija i tko nasjedne ne bi mu bio u koži .To će biti pravo šišanje ovaca .
Zato još jednom : Pustite fondovske dionice na miru , a s kešom se probajte popravljati gdje nema fondova .
————————————————————
FONDOMANIJA NA DJELU , OVCE NA ŠIŠANJU .

pratim ovaj igh…kupnja strasno ojačala.. a jedan nalog se maknuo sa prodaje koji je bio na 12300…sad drugo nista neznam…mozda ce biti uskoro borba..[proud]


S obzirom da ne razumiju neki hrvatski, ponavljam, svaku od tih dionica na tim sablasnim razinama si govorio kako je super. Taj koji je kupio jer sluša tebe, jer ti preporučuješ, ja ne, ne pada mi na pamet, gubi na tim dionicama masno. Kada će se oporaviti to nitko ne zna.

ne želim ulaziti jel preporučivao ili ne,hvalio,što god,ali činjenica je da su sve dionice popadale poprilično. Ja sam slušao sebe pa sam 20% u minusu. Da sam zavezanih očiju odabrao 10ak dionica rezultat bi mi bio isti. Ne branim nikoga,ali trenutna situacija je takva kakva je. Neke su se dionice pumpale bez razloga,neke su rasle s razlogom,neke nisu ni rasle,a pale su sve. Ono što vrijedi će se i dignuti na zaslužene razine, HT najprije,IMHO.
LP!


Nego recite vi meni koji smjer ocekujete u ponedjeljak kad se u nedjelju izglasa neovisnost Kosova?

ja sam dan nakon pobjede Tadića u 10.00h lupio po asku očekujući procvat crobexa,a vidio si kako je završilo. Znam da više ništa ne znam. Tko može sada predvidjeti razvoj situacije,na kraju godine će biti bogat čovjek. [smiley]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Zašto je danas promet malen?
Fondovi uzeli predah i čekaju naivce koji misle da je ovo dno danapune kupnju kako bi se oni onda istresli kao jučer .
Oprez! Fondomanija je tek završila prvu fazu.
Druga faza je još opasnija i tko nasjedne ne bi mu bio u koži .To će biti pravo šišanje ovaca .
Zato još jednom : Pustite fondovske dionice na miru , a s kešom se probajte popravljati gdje nema fondova .
————————————————————
FONDOMANIJA NA DJELU , OVCE NA ŠIŠANJU .

Ti bas lupetas

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ČARUGA: ” Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je ” Kada Grobex ode na 3700 pocnem stavljati naloge. Prije jok. [cool]

Ivek to je tvoje pravo koje ti nitko nemože osporiti

Ja se ne istresam prije 5000 nipošto osim ako mi brodari totalno ne polude tada ću se malo ogradit

A sada se nimalo ne sekiram

Btw. I vama međedima nije bajno preko bare upitan bear market europa se zeleni srbi ne paničare nemate baš izbora koliko ste imali prije 2 tjedna[proud]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close