Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekam Ingru na 3 500 kn !
Imam šanse?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ne želim kvariti tuđe veselje, ali netko tko je imao toliko promašaja, barem po pisanju na forumu, može drugima govoriti da su neznalice. Onaj zna o kome pričam. LEDO – 20.000 HT – 360 ATGR – 935 MAGMA – ne valja PTKM 300 Pa nijedna ti nije u plusu, ili ove koje si pljuvao nijedna nije u minusu. Razmisli malo čemu ti služi to tvoje znanje. A govoriti nekome da je neznalica nakon tolikog prepotentnog pisanja po forumu i uglavnom krivog je sablasno.

Nemoj me zezati molim te..
HT da nevalja, OK, prodaj ga.
Kupi VDKT na 4000.
ATGR, koliko je pao u korekciji?? Najmanje od svih.
PTKM ne zelim trositi rijeci, ima tu puno detaljnijih analiza.

Za MGMA sam rekao da ne vrijedi 350 i ne vrijedi, rekao sam da ne vjerujem u prospekt i gle cuda, nije se ostvario..

Reci mi jednu dionicu (iole likvidnu) koja nije u minusu u zadnjih 2 mjeseca.
Boink, nema je jel??

Smijesno…

Uostalom, nitko nemora citati.
Uzimajte FRNK sa P/E od 10-12 i prodajte ATGR na 700 sa P/E od 20.
Ipak je duplo jeftiniji, jel…

hahahhahahah.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ova burza više nija za amatere!

živio omx! [thumbsup]


ČARUGA: ” Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je ” Sta mislis ko ce prvi popustiti, al onak, iskreno? Ocemo u pivu? [thumbsup]

U americi je upitan bear market europa se zeleni izbor vam je jako sužen pa ti procijeni.

Ja se ne kladim ja ulažem u dionice, ako se pak jako želiš kladiti možemo uzeti jedan normalan interval.[proud]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

wiking:

alo ljudi razmisljajte svojim mozgom i gledajte sve sto mozete u vezi trgovanja,Nathane stvarno burza pada,svi rasprodaju Ukupan promet: 29.167.400,13 HRK do 12h.Strasaaan promet[lol]

Ok, ok evo priznajem nista me nebi vise razveselilo neg Crobex na 100 bodova da moja jedna trecina preostalog portfelja u dionicama vrijedi saku kikirikija to bi mi osvjetlalo dan, udahnuo bih punim plucima i zadovoljno par puta mljacnuo. Eto, ja sam pace siguran da cu unosenjem pesimizma ovdje uspjeti ostvariti svoj kataklizmicni plan (ovdje ide onaj zlokoban smijeh buahahahahahaha op.a.) i doslovno sravniti crobex sa zemljom, opustositi investitore i marginase privoliti na kolektivni harakiri [thumbsup]

vi bi ste, dragi moji, trebali biti sretni sto imate ovako volatilno trziste, sto ste pioniri u ovakvom zestokom padu trzista zato jer svi vi koji prezivite ovo bez infarkta i karcinoma znat cete od kakvog ste materijala sazdani i sto je u biti investiranje. Ovakva skola skupo se placa a vi imate prilike u prvim redovima uciti besplatno, i jos se bunite?!

Zagrlite svoj padajuci crobex, pomilujte ga po glavi, bacite mu keksic i recite ‘ZSE! ne bus ti mene jebala u mojoj kuruzi!’ [thumbsup]

Glava gore, prijatelji, sutra je novi dan!

upravo tako volatilno trziste i neiskusni nastradaju u takvom okruzenju,panika,strah,pohlepa vlada nasim trzistem umjesto da jednostavno mirno promatraju ZSE i nadgledaju poslovanja svojih firmi u koje su usli i svjeze novosti kao i FI

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Čekam Ingru na 3 500 kn !
Imam šanse?

Ha cuj, nista nije nemoguce [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Vidite kako Blueman iskrivljuje priču. Prvo priča o DCF metodi koju ni sam dobro ne razumije, govori o nekim fer vrijednosti koje i totalni amateri kuže da ne vrijedi toliko i onda još vrijeđa na forumu da su drugi neznalice. Super, da ne kažem sablasno.

S obzirom da ne razumiju neki hrvatski, ponavljam, svaku od tih dionica na tim sablasnim razinama si govorio kako je super. Taj koji je kupio jer sluša tebe, jer ti preporučuješ, ja ne, ne pada mi na pamet, gubi na tim dionicama masno. Kada će se oporaviti to nitko ne zna.

Ima samo jedan čovjek na forumu koji kaže nešto konkretno, istina ne ostvari se isti dan, nešto kasnije, ali je 99,99% u pravu i on je jedini vrijedan pažnje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sakai: ” Zahvaljujem Worlocku sa mojnovac net: CITAT: “Doma se pravimo mutavi, a izjave prema van su:” http://www.seenews.com/ne…tertradingsession-193900/ ” Ne mogu otvoriti.

ups sorry.. jel ide:

http://www.seenews.com/news/latestnews/croatiansharesdropfurtherinanotherrollercoastertradingsession-193900/

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Nego recite vi meni koji smjer ocekujete u ponedjeljak kad se u nedjelju izglasa neovisnost Kosova?

Mea parvitas.

Ma jexi se,sad moram zvat zenu da mi to procita,sta nisi to preveo[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Vidite kako Blueman iskrivljuje priču. Prvo priča o DCF metodi koju ni sam dobro ne razumije, govori o nekim fer vrijednosti koje i totalni amateri kuže da ne vrijedi toliko i onda još vrijeđa na forumu da su drugi neznalice. Super, da ne kažem sablasno. S obzirom da ne razumiju neki hrvatski, ponavljam, svaku od tih dionica na tim sablasnim razinama si govorio kako je super. Taj koji je kupio jer sluša tebe, jer ti preporučuješ, ja ne, ne pada mi na pamet, gubi na tim dionicama masno. Kada će se oporaviti to nitko ne zna. Ima samo jedan čovjek na forumu koji kaže nešto konkretno, istina ne ostvari se isti dan, nešto kasnije, ali je 99,99% u pravu i on je jedini vrijedan pažnje.

Da ne misliš kojm slučajem na ovog čovjeka

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=458

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Nego recite vi meni koji smjer ocekujete u ponedjeljak kad se u nedjelju izglasa neovisnost Kosova?

ovo retoricko pitanje?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close