Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blueman: ” nathan47: ” Svaka cast valentine, dva palca gore [thumbsup] [thumbsup] zakljucak je tocka na ‘i’ vise fondova neg aktivnih dionica – smijurija ” Trkeljate oba dva, a jeste neznalice… Koliko ima fondova u Madjarskoj??? preko 300. Koliko je listano dijonica na budimpestanskoj burzi? 61. Toliko o vasem znanju. Smijesni ste.. ” Uzeo mi riječ iz usta … jedino nisam znao za ovih 61. Jel’ to samo prva kotacija ili cijela burza? Nekako mi malo.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


alo ljudi razmisljajte svojim mozgom i gledajte sve sto mozete u vezi trgovanja,Nathane stvarno burza pada,svi rasprodaju Ukupan promet: 29.167.400,13 HRK do 12h.Strasaaan promet[lol]

Ok, ok evo priznajem nista me nebi vise razveselilo neg Crobex na 100 bodova da moja jedna trecina preostalog portfelja u dionicama vrijedi saku kikirikija to bi mi osvjetlalo dan, udahnuo bih punim plucima i zadovoljno par puta mljacnuo. Eto, ja sam pace siguran da cu unosenjem pesimizma ovdje uspjeti ostvariti svoj kataklizmicni plan (ovdje ide onaj zlokoban smijeh buahahahahahaha op.a.) i doslovno sravniti crobex sa zemljom, opustositi investitore i marginase privoliti na kolektivni harakiri [thumbsup]

vi bi ste, dragi moji, trebali biti sretni sto imate ovako volatilno trziste, sto ste pioniri u ovakvom zestokom padu trzista zato jer svi vi koji prezivite ovo bez infarkta i karcinoma znat cete od kakvog ste materijala sazdani i sto je u biti investiranje. Ovakva skola skupo se placa a vi imate prilike u prvim redovima uciti besplatno, i jos se bunite?!

Zagrlite svoj padajuci crobex, pomilujte ga po glavi, bacite mu keksic i recite ‘ZSE! ne bus ti mene jebala u mojoj kuruzi!’ [thumbsup]

Glava gore, prijatelji, sutra je novi dan!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Evo upravo stigoh kući, šta je ovo mizerija od prometa, se nekaj čeka ili …?


Evo upravo stigoh kući, šta je ovo mizerija od prometa, se nekaj čeka ili …?

Jes, da se nakupi dovoljno kupnje… negdje oko 14:00 kad optimisti promile glavu jer misle da je oluja prosla

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Glava gore, prijatelji, sutra je novi dan!

Nevjerojatno pa ja sam mislio da je sutra kraj svijeta al kad nathan daje vjeru u bolje sutra onda to mora da se nesto događa[thumbsup][thumbsup]

Glory, glory, Man United!!


primus: ” Evo upravo stigoh kući, šta je ovo mizerija od prometa, se nekaj čeka ili …? ” Jes, da se nakupi dovoljno kupnje… negdje oko 14:00 kad optimisti promile glavu jer misle da je oluja prosla

Evo ja hrabro stavio 150 kom na bid na LPLH, i cekam 14.00
[lol]


Evo upravo stigoh kući, šta je ovo mizerija od prometa, se nekaj čeka ili …?

Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zahvaljujem Worlocku sa mojnovac net: CITAT: “Doma se pravimo mutavi, a izjave prema van su:”

http://www.seenews.com/ne…tertradingsession-193900/

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Međedima skupo a ostali nedaju niže eto šta je

Sta mislis ko ce prvi popustiti, al onak, iskreno? Ocemo u pivu? [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ovak mali promet na ini ne pamtim!

Zahvaljujem Worlocku sa mojnovac net: CITAT: “Doma se pravimo mutavi, a izjave prema van su:”

http://www.seenews.com/ne…tertradingsession-193900/


Ne mogu otvoriti.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

vi bi ste, dragi moji, trebali biti sretni sto imate ovako volatilno trziste, sto ste pioniri u ovakvom zestokom padu trzista zato jer svi vi koji prezivite ovo bez infarkta i karcinoma znat cete od kakvog ste materijala sazdani i sto je u biti investiranje. Ovakva skola skupo se placa a vi imate prilike u prvim redovima uciti besplatno, i jos se bunite?!


upravo sam to htio napisati. Razočarao sam se u neke forumaše, mislio sam da su žešći igrači i mange,iskusnjare,a kad ono šipak. Još jedna dobra stvar uz pojeftinjenje dionica, u ova suluda vremena. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close