Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekaj pozitivno. Eto, jesi sad sretan? huh

Možeš ti to i bolje siguran sam, samo se trebaš više potruditi![cool]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

zavladala nervoza


najlakse je bit u kesu glumit velikog objektivca, a u stvari u njemu cuci velika medvjedurina i onda dok pada srat po ovima sta prizeljkuju rast, dok raste sutit jer ionako svi gledaju zaradu… klasicni stav pesimista koji su ”uvijek” u pravu!

Istina! Ja isto ne volim takve likove koji propustaju napomenuti sumanutoj raji koja lupajuci po dionicama ne pita za cijenu dok trziste raste da ce uskoro nagrabusiti… kako ih nije stid jos i prodavat ovim pohlepnim jadnicima? Nerone, potpuno sam na tvojoj strani, kladim se da svi tvoji prijatelji investitori u pol noci da ih probudis znaju nabrojati multiple najlikvidnijih dionica na crobexu [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Neron:

najlakse je bit u kesu glumit velikog objektivca, a u stvari u njemu cuci velika medvjedurina i onda dok pada srat po ovima sta prizeljkuju rast, dok raste sutit jer ionako svi gledaju zaradu… klasicni stav pesimista koji su ”uvijek” u pravu!

Istina! Ja isto ne volim takve likove koji propustaju napomenuti sumanutoj raji koja lupajuci po dionicama ne pita za cijenu dok trziste raste da ce uskoro nagrabusiti… kako ih nije stid jos i prodavat ovim pohlepnim jadnicima? Nerone, potpuno sam na tvojoj strani, kladim se da svi tvoji prijatelji investitori u pol noci da ih probudis znaju nabrojati multiple najlikvidnijih dionica na crobexu [thumbsup]

Medoo.. medooo [lol] [lol] [wink]

Glory, glory, Man United!!


nathan47: ” Svaka cast valentine, dva palca gore [thumbsup] [thumbsup] zakljucak je tocka na ‘i’ vise fondova neg aktivnih dionica – smijurija ” Trkeljate oba dva, a jeste neznalice… Koliko ima fondova u Madjarskoj??? preko 300. Koliko je listano dijonica na budimpestanskoj burzi? 61. Toliko o vasem znanju. Smijesni ste..

Uzeo mi riječ iz usta … jedino nisam znao za ovih 61. Jel’ to samo prva kotacija ili cijela burza? Nekako mi malo.

I love the Smell of Profits in the Morning

udara se po ledu na 16 k…a sve skriveni nalozi, samo stalno stoji 1 na prodaji na 16 000…[rolleyes]

No pain no Game

Medoo.. medooo [lol] [lol] [wink]

ak mi i ovaj put ne dopizdi pisati po pretrpanom forumu uocit ces uskoro kako sam ja cistokrvni realist s pedigreom [proud]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Neron:

Medoo.. medooo [lol] [lol] [wink]

ak mi i ovaj put ne dopizdi pisati po pretrpanom forumu uocit ces uskoro kako sam ja cistokrvni realist s pedigreom [proud]

realan si kao i INGRA na 7000kn[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

realan si kao i INGRA na 7000kn[thumbsup]

Jok, INGR na 7000? E to je optimisticno!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Neron:

Medoo.. medooo [lol] [lol] [wink]

ak mi i ovaj put ne dopizdi pisati po pretrpanom forumu uocit ces uskoro kako sam ja cistokrvni realist s pedigreom [proud]

Ja se nadam za tvoje dobro… normalno da svako gleda svoju situaciju i svoj interes al nesto sto ne podnosim su veselje na tuđoj nesreci i ona ”ak bum je spusil nadam se da bus ti jos vise”… tu ne mislim na tebe al ima dosta takvih po forumu [wink]

Glory, glory, Man United!!

alo ljudi razmisljajte svojim mozgom i gledajte sve sto mozete u vezi trgovanja,Nathane stvarno burza pada,svi rasprodaju Ukupan promet: 29.167.400,13 HRK do 12h.Strasaaan promet[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


zavladala nervoza

popi nešto za smirenje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close