Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slab promet, čeka se čeka smjer kretanja a ako krene gore na kraju ćemo biti još i u plusu!

dan je pametniji od noći


Preokreti na burzi su česti i treba biti spreman na njih, u jednom i drugom smjeru. Zadnje dvije godine bilo je pregršt dobrih vijesti, od početka primanja u EU, preuzimanja Plive, IPO INA i kraj je bio negdje oko IPO HT-a što se lijepih vijesti tiče. Tržište je raslo abnormalno, neočekivano brzo i u jednom trenutku bili smo među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu. Fundamente više nije nitko ni gledao,

Fundamenti se i sada mogu izračunati a prije 3 godine tržište skoro pa nije ni postojalo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

luki007:
” Ni jedan posao na svijetu nije lagan

Je…..prodavanje stripova, to je lagano!

Imam neki feeling da ti to bolje ide od investiranja hehe

Daj više izusti nekaj pozitivno, samo ljude bacaš u bedaru…tim svojim negativnim stavom prema životu !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


super24: ” a zasto padaju dionice koje niti nisu rasle dosada? ” e, to ti je najgore bit u takvima…često su takve i podcijenjene…i imaju dobre fundamente…ali one u tom trenutku jednostavno slijede trend…nisu ni one imune na drhtave ručice…

mislis kao dkvs?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Fundamenti se i sada mogu izračunati a prije 3 godine tržište skoro pa nije ni postojalo

To nije istina. Tržište postoji jako dugo, više nego što imaš prstiju na dvije ruke.
Da si malo pratio znao bi da je baš prije točno tri godine bila jedna od najvećih euforija na HR tržištu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


burza se crveni u skladu s Valentinovom.Treba izmislit neki zeleni praznik

Imaš dan Sv. Patrika…17. ožujka…[lol] [lol] [lol]
čemu taj avatar?


mislis kao dkvs?

ima ih…
recimo AGMM, FRNK…
likvidnost nikakva…ne znam kad su zadnji put ubilježile rast…a kad tržište pada, padaju na malom prometu sa svime ostalime…

Daj više izusti nekaj pozitivno, samo ljude bacaš u bedaru…tim svojim negativnim stavom prema životu !

nekaj pozitivno. Eto, jesi sad sretan? [huh]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

pa ja sam mislio da ti navijas za dkvs?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

najlakse je bit u kesu glumit velikog objektivca, a u stvari u njemu cuci velika medvjedurina i onda dok pada srat po ovima sta prizeljkuju rast, dok raste sutit jer ionako svi gledaju zaradu… klasicni stav pesimista koji su ”uvijek” u pravu!

Glory, glory, Man United!!


pa ja sam mislio da ti navijas za dkvs?

navijam…[lol]
dokupio jučer 36 komada po 170…


ČARUGA: ” Fundamenti se i sada mogu izračunati a prije 3 godine tržište skoro pa nije ni postojalo ” To nije istina. Tržište postoji jako dugo, više nego što imaš prstiju na dvije ruke. Da si malo pratio znao bi da je baš prije točno tri godine bila jedna od najvećih euforija na HR tržištu.

i koliki je bio promet na današnji dan prije 3 godine?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close