Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ni jedan posao na svijetu nije lagan Je…..prodavanje stripova, to je lagano!

ima još jedan lakši…prodavanje magle…[lol] [lol] [lol]

Jel se ovo hotelijeri opiru korekciji?
Nako 2 god. možda ponovno dolazi njihovo vrijeme.
[cool][cool]

Trkeljate oba dva, a jeste neznalice…
Koliko ima fondova u Madjarskoj???
preko 300.
Koliko je listano dijonica na budimpestanskoj burzi?
61.

Toliko o vasem znanju.
Smijesni ste..

Je, je nisam znao da je Madjarska postala benchmark kvaluitetno organiziranih trzista… plavonjo nemas li ti pametnija posla od pisanja po forumu? Recimo – rasprodaju baloncina i utega oko vrata?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ni jedan posao na svijetu nije lagan

Je…..prodavanje stripova, to je lagano!

Imam neki feeling da ti to bolje ide od investiranja hehe [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathane, kako tvoja Montmontaža[lol] [lol] [lol]

Moderatora treba zabranit!!!

Ide Belje dalje dolje

Najbolje ponude [ BLJE-R-A ]
Kupnja Cijena
80 288,00
1 285,00
10 280,00
15 278,00
50 256,01
Cijena Prodaja
290,00 21
314,00 25
325,00 120
330,00 157
340,00 235

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

nathan47:
” Svaka cast valentine, dva palca gore thumbsup thumbsup zakljucak je tocka na ‘i’ vise fondova neg aktivnih dionica – smijurija

sve vise i vise medvjeda se pojavljuje.. ovi na bussinesu vele da crobex ove godine nece prek 4500 i da su dani rasta iza nas… ako je vrhunac hrvatske burzovne kapitalizacije bio ljeto 2007 onda jadna li nam majka… ali sacekajmo godišnja izvješća…[thumbsup]

Glory, glory, Man United!!


Preokreti na burzi su česti i treba biti spreman na njih, u jednom i drugom smjeru.
Zadnje dvije godine bilo je pregršt dobrih vijesti, od početka primanja u EU, preuzimanja Plive, IPO INA i kraj je bio negdje oko IPO HT-a što se lijepih vijesti tiče.
Tržište je raslo abnormalno, neočekivano brzo i u jednom trenutku bili smo među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu. Fundamente više nije nitko ni gledao, novaca je bilo kao u priču i tako se tržište dizalo. No, to nije bilo održivo na duge staze, pa su se prve posljedice osjetile prošle godine negdje u 5. mjesecu.
Također, sve više IPO-a na tržištu naslućivalo je precijenjeno tržište i svaki IPO bio je sve skuplji i skuplji, u konačnici zadnja dva su bila čisto gubljenje vremena.
Ono što želim reći je da tržište neće stati niti će nestati niti će propasti, samo će se stabilizirati, barem dok neki pokazatelji ne dođu na svoje mjesto.
Pa na HR tržištu kapitala ima više invest. fondova nego firmi kojima se aktivno trguje.

Valentine zaboravljas jednu stvar a to je da smo mi trziste u razvijanju za razliku od svijeta.Kolki je kod nas rastao GDP a kolki u svijetu.Mi smo jos premali sa invest.fondovima,pogledaj samo susjednu EU drzavu SLO[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

burza se crveni u skladu s Valentinovom.Treba izmislit neki zeleni praznik

Bolje živjeti cijeli život kao bogataš nego sedam dana u bijedi! www.glazbeni-oglasnik.com

Ne želim kvariti tuđe veselje, ali netko tko je imao toliko promašaja, barem po pisanju na forumu, može drugima govoriti da su neznalice.
Onaj zna o kome pričam.

LEDO – 20.000
HT – 360
ATGR – 935
MAGMA – ne valja
PTKM 300

Pa nijedna ti nije u plusu, ili ove koje si pljuvao nijedna nije u minusu. Razmisli malo čemu ti služi to tvoje znanje. A govoriti nekome da je neznalica nakon tolikog prepotentnog pisanja po forumu i uglavnom krivog je sablasno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Tržište je raslo abnormalno, neočekivano brzo i u jednom trenutku bili smo među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu. ” Tako je care…i ne znam šta se sad ovi čude i pozivaju na europske, azijske i američke indekse…kako se zelene, a mi padamo….a nitko ne gleda kako smo prije rasli…i ako smo bili među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu, onda ima da budemo i među 5 najbrže padajućih tržišta…

a zasto padaju dionice koje niti nisu rasle dosada?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a zasto padaju dionice koje niti nisu rasle dosada?

e, to ti je najgore bit u takvima…često su takve i podcijenjene…i imaju dobre fundamente…ali one u tom trenutku jednostavno slijede trend…nisu ni one imune na drhtave ručice…

New Report

Close