Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka cast valentine, dva palca gore [thumbsup] [thumbsup]

zakljucak je tocka na ‘i’ vise fondova neg aktivnih dionica – smijurija

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

[
[shocked][shocked][shocked]


Aprimorac: ” Što je bitno? CROBEX čine 32 dionice koje su na meti fondova . Fondovi ne mogu računati na zaradu u ovoj godini ako se te dionice brzo oporave . Stoga ne računajmo na skori ,a ponajmanje značajan oporavak istih. Zato je moja preporuka ne prodavati te dionice , ali ni kupovati . Pustimo fondove neka odrade što su zamislili. Tko ima keša neka se orjentira na perspektivne dionice u kojima nisu fondovi .[thumbsup] ” Da bi fondovi dosli na 0 (nulu) moraju napucati crobex nazad na 5000 bodova, sto je, po mom skromnom misljenju, za ovu godinu znanstvena fantastika… osim ak ne otkrijemo da lezimo na najvecim zalihama nafte ikad, EU nas primi vec na ljeto a u nedjelju iz kosova stigne objava kako su se oni ‘samo zajebavali’ [thumbsup]


Ako se otkrije da ležimo na nafti možeš samo očekivati bombardiranje RH u svrhu njene dodatne demokratizacije, međutim u tom slučaju bi Grobex vjerojatno rastao kao lud

@ valentine

Jako dobro.

Moja preporuka, neka Todorić i Blackstone sada lijepo okrenu tok namjeravanog ulaganja, prema HR tržištu vrijednosnih papira


Crobex u plusu 0,07%[thumbsup]

stvarno si car!!! [lol]

VALENTINE slažem se s tobom . Zato ne treba očajavati već biti strpljiv dok ne prođe ova FONDOMANIJA .
Pustimo ih nek odrade svoje , a mi se fokusirajmo na dionice gdje njih nema . Provjeravajte fundamente i zadnja izvešća i novosti o ponekima pa će te ih pronaći .[thumbsup]


Tržište je raslo abnormalno, neočekivano brzo i u jednom trenutku bili smo među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu.

Tako je care…i ne znam šta se sad ovi čude i pozivaju na europske, azijske i američke indekse…kako se zelene, a mi padamo….a nitko ne gleda kako smo prije rasli…i ako smo bili među 5 najbrže rastućih tržišta na svijetu, onda ima da budemo i među 5 najbrže padajućih tržišta…

Mali promet, dobro ili loše ?

ovu korekciju sam prozivio zacudujuce mirno i bez ikakve panike promatro pad i cak da je otislo i jos dole nebi se zivciro… al danas i ovaj migros i ovi panicni rasprodavaci… i izjave tipa ledo ustvari sad i vrijedi 10000 me fakat bacaju u PM..

Glory, glory, Man United!!


Svaka cast valentine, dva palca gore [thumbsup] [thumbsup] zakljucak je tocka na ‘i’ vise fondova neg aktivnih dionica – smijurija

Trkeljate oba dva, a jeste neznalice…
Koliko ima fondova u Madjarskoj???
preko 300.
Koliko je listano dijonica na budimpestanskoj burzi?
61.

Toliko o vasem znanju.
Smijesni ste..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ni jedan posao na svijetu nije lagan

Je…..prodavanje stripova, to je lagano!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Mali promet, dobro ili loše ?

nebitno danas .

New Report

Close