Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KAK JE OVO ZANIMLJIVO…mali mogu kupovat poa asku, a veliki po dogovorenoj cijeni

Da li itko zna tko i zašto rasprodaje MMTZ-R-A ?

KOSK-P-A -50%???


PA dobro , kaj je INGRA , VIADUKT , IGH i cijela burza , cijela država kupovala PROKLETI Migros ? Kaj sada zbog lanca dučana u Turskoj cijela ekonomija HRVATSKE treba patiti! PA KAJ STE SVI VI PRODAVAČI U PANICI , LUDI ? SVE JE ZELENO , SVE U OPTIMIZMU , DAJ SE SKULIRAJTE VEĆ JEDNOM !!!!!

Ne brini janlan, novčeki će se preliti iz Todexa u ostale dionice koje imaju dobro poslovanje i imati će dobar FI[thumbsup][thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Što je bitno?
CROBEX čine 32 dionice koje su na meti fondova .
Fondovi ne mogu računati na zaradu u ovoj godini ako se te dionice brzo oporave .
Stoga ne računajmo na skori ,a ponajmanje značajan oporavak istih.
Zato je moja preporuka ne prodavati te dionice , ali ni kupovati . Pustimo fondove neka odrade što su zamislili.
Tko ima keša neka se orjentira na perspektivne dionice u kojima nisu fondovi .[thumbsup]


…ne bi li todex trebao rasti? na normalnom tržištu bi todex rastao nakon ovakve odluke….

FAKAT !!!

evo, samo kad se sjetim koja je euforija vladala oko tog Migrosa…i silnih natpisa kako je Todorić glavni favorit za preuzimanje…ekipa je kupovala Todine dionice…kao gotova stvar….eto sad…
A i ovi što otvaraju nove teme poput “oporavak burze”….jedan dan se zazelenilo, kolko je bilo oko 4%….tipično…i onda, evo odbijanca, gotovo je s korekcijom…bla bla….
Ma, mi Hrvati smo i inače takvih….padnemo u tu nekakavu euforiju i mislimo da nam mora bit…kako u nogometu, rukometu, pa tako i s dionicama….
Eto, zeleni se i USA, Azija i Europa…ali ne znam kako to može pomoći nama…bojim se nikako…kako bi jedan kolega rekao…


KAK JE OVO ZANIMLJIVO…mali mogu kupovat poa asku, a veliki po dogovorenoj cijeni

cijena je dogovorena ali su i pokupili sve ostalo na bidu do dogovorene cijene

Cookie Monster

Crobex u plusu 0,07%[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


gorgija: ” znanac: ” Evo Crobex: ” jel se ti ravnaš po minusima na monitoru ili sam uspoređuješ sa zadnjom cijenom? većina dionica je oko svoje jučerašnje zadnje cijene, a na monitoru naravno piše da su u debelim minusima prema jučerašnjim prosječnim. ” da točno npr. jadroplov je sada 620 juče je završio 620 ali sad je u minusu 1.59

MInus ili plus se računa od jučerašnje prosječne a ne zadnje cijene.[thumbsup]


evo, samo kad se sjetim koja je euforija vladala oko tog Migrosa…i silnih natpisa kako je Todorić glavni favorit za preuzimanje…ekipa je kupovala Todine dionice…kao gotova stvar….eto sad… A i ovi što otvaraju nove teme poput “oporavak burze”….jedan dan se zazelenilo, kolko je bilo oko 4%….tipično…i onda, evo odbijanca, gotovo je s korekcijom…bla bla…. Ma, mi Hrvati smo i inače takvih….padnemo u tu nekakavu euforiju i mislimo da nam mora bit…kako u nogometu, rukometu, pa tako i s dionicama…. Eto, zeleni se i USA, Azija i Europa…ali ne znam kako to može pomoći nama…bojim se nikako…kako bi jedan kolega rekao…

kolega smirite živce, pad je isto tako dobra prilika za zaradu kao i rast! ako nebude nekih većih sranja sa kosovom očekujem idući tjedan rast … , u biti očekujem ga 100%

Cookie Monster


janlana: ” PA dobro , kaj je INGRA , VIADUKT , IGH i cijela burza , cijela država kupovala PROKLETI Migros ? Kaj sada zbog lanca dučana u Turskoj cijela ekonomija HRVATSKE treba patiti! PA KAJ STE SVI VI PRODAVAČI U PANICI , LUDI ? SVE JE ZELENO , SVE U OPTIMIZMU , DAJ SE SKULIRAJTE VEĆ JEDNOM !!!!! ” Ne brini janlan, novčeki će se preliti iz Todexa u ostale dionice koje imaju dobro poslovanje i imati će dobar FI[thumbsup][thumbsup]

Hej to i ja mislim kolega .

Ali NE ZABORAVLJAJTE O OVOM TRENUTKU TOTALNE “NEPOTREBNE PANIKE ”
i u TODEX-u ima IZVANREDNIH FIRMI — ZVIJEZDA , TISAK , LEDO prije svih !!!!!!

New Report

Close