Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jamnica…..1. kupnja 85 000….haha

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ovo jučer je bilo gadno istresanje. Logično je da sad tržište treba pogurati gore. Dva koraka gore, jedan dole.[thumbsup]

zašto bi to bilo logično?

Cookie Monster

Nije mi samo jasno kako Crobex može biti u plusu.

Očito je riječ o varanju, mislim da se zbog toga od ponedjeljka uvodi nova verzija ZTM-a.

Pozdrav


Nije mi samo jasno kako Crobex može biti u plusu.

Očito je riječ o varanju, mislim da se zbog toga od ponedjeljka uvodi nova verzija ZTM-a.

Pozdrav

Ako gledaš PG oni obračunavaju prosjek jučerašnje cijene kao referentnu


Nije mi samo jasno kako Crobex može biti u plusu.

Očito je riječ o varanju, mislim da se zbog toga od ponedjeljka uvodi nova verzija ZTM-a.

Pozdrav


Zato što Todine dionice nisu u Crobexu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

hmmm
4835.15 , o.8+

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

znanac:

Nije mi samo jasno kako Crobex može biti u plusu.

Očito je riječ o varanju, mislim da se zbog toga od ponedjeljka uvodi nova verzija ZTM-a.

Pozdrav

Zato što Todine dionice nisu u Crobexu.

Ma pogledajte dionice iz Crobexa sa najvećim ponderom. INGRA, HT, INA, ADRS, HDEL, IGH, BLJE,DLKV, VIRO…..

Očita prevara.

Pozdrav

kaj izvode s ovim prokletim dalekovodom..tko se istresa a tko kupuje??


hmmm
4835.15 , o.8+

jesi bas siguran?

Šta je meni ovo trebalo...

svi se zelene,cijeli svijet a mi cemo zbog Todorica otici u crveno.On ionako nije u Crobex-u ali zbog panike odosmo mi dolje na srecu fondova,naravno neselektivno[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

opet malo sporo shvaćamo rast Eu i ostatka svita,da je bar mrvu podrške na kupnji od fondova ,naprotiv,njima se stegla ruka kao da izvode sl.bacanja u finalu NBA lige sekund prije kraja.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


svi se zelene,cijeli svijet a mi cemo zbog Todorica otici u crveno.On ionako nije u Crobex-u ali zbog panike odosmo mi dolje na srecu fondova,naravno neselektivno[angry]

Mislim da je današnji pad neminovan. Ovako velika stvar mora utjecati na cijelu burzu. Šteta što se nije dogodilo ovo preuzimanje, bio bi to jedan veliki korak za RH gospodarstvo.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close