Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od svih heroja, Badel mi je nekako najdraži…[smiley]

Nemojte podcijenit Mladina R-A by plešivica

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti


Od svih heroja, Badel mi je nekako najdraži…[smiley]

a Nada Dimić?
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo dva članka vezana uz US market i Buffettove ponude “pomoći”.

Vaš link

Vaš link

[thumbsup]

a Nada Dimić?
[smiley]


Ona je kod mene svoje popušila…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ne vjeruj ženi koja puši Drinu bez filtera…
[smiley][yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Mene samo zanima cime se vi bavite na ovom forumu da nemate ama bas nikakvog pametnijeg posla (npr. rad na poslu!!???) nego sam cijele dane pisete komentare i nabijate postove tipa.. ide to gore ili ingra 39800 i takve gluposti… ajde jos ovi kaj su cashu.. jednostavno pokusam dokuciti koliki je kredibilitet foruma pa me zanima..


Za mene post dana i šire… kapa dolje tenkisti ali

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

I još kako je Šprajc danas na Dnevniku onako izjavio “samo” 3,84%, a kada padamo onda je smak svijeta.
No onaj analitičar iza njega je izjavio da će neko određeno razdoblje biti raj za špekulante.
Što bi značilo gore-dole, ali generalno….gore….
Evo malo za sutra skromnih analiza…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nije to to, treba pogodit prije nego se prekriže, kad se prekriže već si popušio par postotaka[thumbsup]


Evo malo za sutra skromnih analiza…..

Von Braun, ako me pamćenje dobro služi, najavio si rast i prije nekoliko dana (plave strelice)…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

G. Von Braun biste li bili ljubazni pa mi ukratko objasnili što mi je činiti ako se desi križanje iz priloženog,ipak još učim?


Von Braun: ” Evo malo za sutra skromnih analiza….. ” Von Braun, ako me pamćenje dobro služi, najavio si rast i prije nekoliko dana (plave strelice)…

E pa zahvali paničarima što smo ljosnuli ispod tih plavih strelica.[wink]
Sad će se ziher prekrižiti, jer nema niže.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


nema2puta: ” triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink] ” Em ti miša Šprajc lijevo, Šprajc desno. U mojem selu je šprajc izraz za potporanj za daske kod izrade betonske deke; jel mislimo na isto [tongue]

spraj ilti podupora a ovaj naš nas ne sprajca, valjda je danas posle 14 prodal pak je opet u kesu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close