Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još jednom: Ljudi , smirite doživljaj, panika i euforija su vam neprijatelji.


jomiii: ” http://www.net.hr/novac/page/2008/02/12/0009006.html ” Gatara u potpisu [rolleyes]

a ova mu je dobra
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ameri lijepo idu
Vaš link


Počinje se lagano crveniti Nasdaq. Brodari začudo u solidnom minusu [huh]

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

nema2puta
korisnik od: 16.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 213

triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink]

Kad čak i Šprajc na dnevniku hvali tržiše onda slobodno sutra očekujemo CROBEX + 5,00 %[smiley][smiley]
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink]

Em ti miša Šprajc lijevo, Šprajc desno.
U mojem selu je šprajc izraz za potporanj za daske kod izrade betonske deke; jel mislimo na isto [tongue]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

nema2puta:

triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink]

Em ti miša Šprajc lijevo, Šprajc desno.
U mojem selu je šprajc izraz za potporanj za daske kod izrade betonske deke; jel mislimo na isto [tongue]


Misliš Zoran Jovanović (Šprajc) ?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


pick: ” nema2puta: ” triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink] ” Em ti miša Šprajc lijevo, Šprajc desno. U mojem selu je šprajc izraz za potporanj za daske kod izrade betonske deke; jel mislimo na isto [tongue] ” Misliš Zoran Jovanović (Šprajc) ?

Ne, on misli Žikica Jovanović-Španac

[lol] [lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ne, on misli Žikica Jovanović-Španac

[lol] [lol] [lol] [lol]


On je osmi od Sedam sekretara, jel?…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Sutra će cijena otvaranja biti dosta nisko, tako da će kad se lupi po asku odma biti cijena u plusu na većini dionica. IDEMO DALJE[thumbsup]

ne kužim ovo?


febo: ” Ne, on misli Žikica Jovanović-Španac [lol] [lol] [lol] [lol] ” On je osmi od Sedam sekretara, jel?…[smiley]

točno, mogli smo tako imati i u JDD kotaciji ZJS-R-A pored KOEI i DDJH ili KRAS a o Badelu da ne govorim
[wink][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


sampras: ” Ameri lijepo idu Vaš link ” Počinje se lagano crveniti Nasdaq. Brodari začudo u solidnom minusu [huh]

DRYS graf zadnjih 5 dana trend je up

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=DRYS&t=5d

Od svih heroja, Badel mi je nekako najdraži…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close