Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

blueman

Nisam mislio na trenutno stanje, kakva je situacija danas, već kad to sve završi, ako se Crobex donekle oporavi do kraja mjeseca, ja osobno vjerujem da će se donekle oporaviti, ali ne i vratiti na stare vrijednosti od kraja prošle godine. I ja osobno vjerujem da će do kraja ovog mjeseca i OMF i OIF biti u plusu za prva dva mjeseca, dok će Crobex biti u minusu. To je samo moje mišljenje.

A za Varteks nisam ništa loše napisao, potencijal veliki postoji, ali se treba raditi kvalitetno, i sve će biti ok.

Sutra će cijena otvaranja biti dosta nisko, tako da će kad se lupi po asku odma biti
cijena u plusu na većini dionica. IDEMO DALJE[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Potrošač, spasio si 350 kn po dionici a riskirao 3500 kn po dionici jer da ti je otišla na 2000 nakon što si prodao više nebi kupio. Ponekad prođeš na taj način dobro ali vjeruj mi u većini slučajeva ne. Von Braun koliko se sjećam je prodao po 1650 a kupio natrag po 1400.
A koliko ih je prodalo po 1400 pa im je otišlo na 1950??? ima u trejdanju puno kombinacija a većina ih gubi. Pozdrav!

Ameri lijepo idu
Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


blueman Nisam mislio na trenutno stanje, kakva je situacija danas, već kad to sve završi, ako se Crobex donekle oporavi do kraja mjeseca, ja osobno vjerujem da će se donekle oporaviti, ali ne i vratiti na stare vrijednosti od kraja prošle godine. I ja osobno vjerujem da će do kraja ovog mjeseca i OMF i OIF biti u plusu za prva dva mjeseca, dok će Crobex biti u minusu. To je samo moje mišljenje. A za Varteks nisam ništa loše napisao, potencijal veliki postoji, ali se treba raditi kvalitetno, i sve će biti ok.

Sorry moza sam bio pregrub.
>Mislim da nece bas za 15 dana nadoknaditi u prosjeku 12% minusa.
Ali tko zna, jel

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jrl bilo sta u dnevniku o burzi , jel gledao netko?

No pain no Game


jrl bilo sta u dnevniku o burzi , jel gledao netko?

Bilo je, Šprajc je pun ko brod (u dionicama 100%)[lol]


Bilo je, Šprajc je pun ko brod (u dionicama 100%)[lol]

Jel? I kaj je reko?
Daj nam malo … [proud]


Grangers: ” Bilo je, Šprajc je pun ko brod (u dionicama 100%)[lol] ” Jel? I kaj je reko? Daj nam malo … [proud]

Falio je sa crobexom,rekao je da je narastao +3,8 umjesto +4,06
mos mislit koliko je potvrdio rast crobex-a

http://www.net.hr/novac/page/2008/02/12/0009006.html

triba otvorit temu ŠPRAJC na forumu[wink]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


http://www.net.hr/novac/page/2008/02/12/0009006.html

Gatara u potpisu [rolleyes]

New Report

Close