Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Večeras Šprajc…..u velikom stilu………….[thumbsup]

Baš me interesira! I hoće li uopće?

http://whycroatia.blogspot.com/

sangoman:

bemti al se i prasi u EU [thumbsup] ”

Pa vidli su kak je Crobex završio [lol] [lol]

samo će oni puno prije na nulu

http://whycroatia.blogspot.com/

tenkista:

zmrklic: ” Uhh kakva ej ovo škola, ko preživi sve ovo, i nauči iz grešaka, nema straha u budućnosti [thumbsup] ” prijatelju, prošao sam slično i znao da će do toga doći. I pisao o tome svaki dan.

Je tenkista, ali ipak moras vise pazit, ja sam ipak veci dio prodao na vrijeme i popio dosta manje gubitke.
Tisak na 1500 DLKV na 1750 su nažalost imali sell signal ko kuca. Jedino sam ja DLKV kupio na 1400 ponovo, ali ipak sam 350 kn po dionici spasio. Pravi oporavak je tek najesen bojim se. ( crobex 5000 )

Dakle tenkista kad si ti to slično proživio. evo tu jedna slikica pa nam pokaži kad se ovakva situacija odigrala prije ja je nigdje ne vidim.


@zmrklic

Vražja je ta TA, kaže prodaj ti ne prodaš, pa ti pruži još par prilika za prodat i kad napokon prodaš kaže ti da kupiš na 1400[wink], nije joj baš uvijek za vjerovat osim kad prošlost pokaže da je bila u pravu.

Dugo nije bilo ovakvog rasta. Znalo se događati da ujutro poletimo naglo gore, oko podne stagniramo i onda do kraja dana opet u minus ili ostanak u blagom plusu. Sada je rast bio sve žešći kako je dan odmicao prema kraju i u zadnjim minutama Crobex je prešao +4%. Ovo bi mogla biti naznaka promjene trenda, a uz to sve je manje vremena do objave GFI. Mislim da će biti ključno vidjeti hoćemo li do kraja ovog mjeseca opet ispod 4000 ili ostajemo iznad.
Živi bili pa vidjeli a do tada uživajte u najvećem rastu Crobexa u jednom danu u posljednje 2 godine
[thumbsup]

P.S. Zašto po određenim komentarima imam osjećaj da su neki poklekli i prodali dionice baš jučer [wink]

to su ti ovi šort genijalci kaj kupuju na vrhu i prodaju na dnu jer su najpametniji!

po njima se i trebaš ravnat! [wink]

Trend se trebao zaustaviti još krajem siječnja, jer su sve burze svijeta otprilike zadnjih 15 dana približno na istoj razini uz male uspone i padove, samo su se kod nas veliki malo zaigrali kad su vidjeli da ima dosta vune za šišanje, pa onda da malo ošišaju te novopečene dioničare kad se već nude za šišanje. Vidjet će te kakva je dobit fondova za prva dva mjeseca, crobex će vjerovatno biti u minusu, a većina njih će biti u plusu.

Mogu samo reći da mi je drago što se situacija malo smirila i što je napokon zaustavljen trend pada… [thumbsup]
Ovakav veliki plus danas nisam očekivao jer sam priželjkivao blagi oporavak ali nisam nezadovoljan…[pray]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Trend se trebao zaustaviti još krajem siječnja, jer su sve burze svijeta otprilike zadnjih 15 dana približno na istoj razini uz male uspone i padove, samo su se kod nas veliki malo zaigrali kad su vidjeli da ima dosta vune za šišanje, pa onda da malo ošišaju te novopečene dioničare kad se već nude za šišanje. Vidjet će te kakva je dobit fondova za prva dva mjeseca, crobex će vjerovatno biti u minusu, a većina njih će biti u plusu.

Napisao si jedan post na VART i sad vidim da te se netreba ozbiljno shvacati.
Kakav plus hondova, svi su prinosom koma.
Sto se tice dobiti naravno da su u plusu kada obracunavaju fee na NAV kakv god on bio, o cemu ti??
Mozda se krivo kuzimo

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@zmrklic Vražja je ta TA, kaže prodaj ti ne prodaš, pa ti pruži još par prilika za prodat i kad napokon prodaš kaže ti da kupiš na 1400[wink], nije joj baš uvijek za vjerovat osim kad prošlost pokaže da je bila u pravu.
[/quote]

Očekivao jači otpor na crobex 4400, i odbijanac, a ono pala ko da ju čuva talijanska vojska. Jake snage mupa očito tek na 4000 [angry]

mrkliću , ne pametuj za sell signale…samo si imao sreće

...povijest se ponavlja...


MIG68: ” Trend se trebao zaustaviti još krajem siječnja, jer su sve burze svijeta otprilike zadnjih 15 dana približno na istoj razini uz male uspone i padove, samo su se kod nas veliki malo zaigrali kad su vidjeli da ima dosta vune za šišanje, pa onda da malo ošišaju te novopečene dioničare kad se već nude za šišanje. Vidjet će te kakva je dobit fondova za prva dva mjeseca, crobex će vjerovatno biti u minusu, a većina njih će biti u plusu. ” Napisao si jedan post na VART i sad vidim da te se netreba ozbiljno shvacati. Kakav plus hondova, svi su prinosom koma. Sto se tice dobiti naravno da su u plusu kada obracunavaju fee na NAV kakv god on bio, o cemu ti?? Mozda se krivo kuzimo

Ma sta ti je!
Sad kad je ovakvo stanje sa Varteksom treba sprijeciti ulaz novih dionicara panicara u Vrateks jer ce ga oni kasnije kociti i rusiti po putu prema 300 kn.
Mi koji smo unutra, smo unutra.[thumbsup]
Kontas?[wink]

sada tek vidim da su nam ernt, ina i ht danas malo trokirali. zato se ja i čudim kako crobex samo 4% a meni sve po 7%. a to valjda znači da sutra oni moraju gurnuti novi val.

New Report

Close