Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bemti al se i prasi u EU [thumbsup]


bemti al se i prasi u EU [thumbsup]

Pa vidli su kak je Crobex završio [lol] [lol]


bemti al se i prasi u EU [thumbsup]

bas zato je sutra presudni za kraj korekcije

Lijepo je vidjeti ovakav rast čisto zato jer je smirio nastalu paniku. Prodavatelji na ovim razinama će ipak više razmišljati jer je dugi negativni trend (barem nakratko) zaustavljen. Nadam se da i u dnevniku ovo neće proći nezamijećeno.Najrađe bi da sljedećih par dana ostvarimo lagani rast tj da idemo laganim stopama gore. No pitanje je dali je cijela priča gotova jer su ovaj eldorado pokrenuli fondovi. Moguće je da su mirovinci zadovoljni ulovom rekli “fino smo se nakrcali idemo sada gore da baš ne izazovemo katarstofu”. Također se čini da su izozemni investitori popustili s prodajom budući da se iz svijeta čuju samo dobre vijesti. Par analitičara je predvijedlo da ovo nije bear market te da će oporavak biti strelovit kao i pad. U svakom slučaju povrebna je velika doza opreza možda više na ishitrenoj prodaji nego na kupnji jer svi znaju da ćemo se dugoročno vratiti. Sutrašnji dan će više reći, no vanjska tržišta ukazuju na velik plus. Pitanje je kako ćemo mi reagirati. Iskreno me nebi više ništa čudilo, ali moram priznuti da mi je pao kamen sa srca kad sam vidio zelenilo.

Pozdrav!


Nadam se da je u ove potrese već bilo uračunato Kosovo i da predstoji samo lagano ulegnuće oko tog pitanja. Drmalo nas je opasno i stvarno više nema iznenađenja… Komentar?

Mene Kosovo jako brine… U slucaju rata tamo moglo bi se dogoditi da ATPL panamaxi i JDPL handyi ostanu “zatoceni” u kanalu “Jadran-Skadar-Zeta-Pristina” i tamo:

a) unisteni
b) rekvirirani od strane garde cara Lazara

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


sangoman:

bemti al se i prasi u EU [thumbsup] ”
Pa vidli su kak je Crobex završio [lol] [lol]

ziher su rekli: “Pogle @ebemu ako su ovi patetici završili na +4 možemo mi barem +10” [lol]

stormy:

Nadam se da je u ove potrese već bilo uračunato Kosovo i da predstoji samo lagano ulegnuće oko tog pitanja. Drmalo nas je opasno i stvarno više nema iznenađenja… Komentar?

Mene Kosovo jako brine… U slucaju rata tamo moglo bi se dogoditi da ATPL panamaxi i JDPL handyi ostanu “zatoceni” u kanalu “Jadran-Skadar-Zeta-Pristina” i tamo:

a) unisteni
b) rekvirirani od strane garde cara Lazara

Auuuuuuu što ga ti sad ucrni, kuku lele….

Pa bio zdrav do danas…. [shocked]

Chill:

sangoman:

bemti al se i prasi u EU [thumbsup] ”
Pa vidli su kak je Crobex završio [lol] [lol]

ziher su rekli: “Pogle @ebemu ako su ovi patetici završili na +4 možemo mi barem +10” [lol]

E, baš tako sam i mislio [lol] [lol] [lol]


Auuuuuuu što ga ti sad ucrni, kuku lele…. Pa bio zdrav do danas…. [shocked]

A sto cu nego se sprdati sa tim Kosovom i mozebitnim problemima za brodare?[proud]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

stormy:

Nadam se da je u ove potrese već bilo uračunato Kosovo i da predstoji samo lagano ulegnuće oko tog pitanja. Drmalo nas je opasno i stvarno više nema iznenađenja… Komentar?

Mene Kosovo jako brine… U slucaju rata tamo moglo bi se dogoditi da ATPL panamaxi i JDPL handyi ostanu “zatoceni” u kanalu “Jadran-Skadar-Zeta-Pristina” i tamo:

a) unisteni
b) rekvirirani od strane garde cara Lazara


Mislim da bi u slučaju rata garda cara Lazara imala dovoljno pameti da ne izazivaju više nevolja negoli je potrebno. U slučaju sukoba ili rata psihologija će imat glavnu ulogu na burzi, cro firme neće pretrpit osjetnu štetu

Dugoročno, svi smo mrtvi

Chill: ” Auuuuuuu što ga ti sad ucrni, kuku lele…. Pa bio zdrav do danas…. [shocked] ”

A sto cu nego se sprdati sa tim Kosovom i mozebitnim problemima za brodare?[proud]

Lako ti je kad si sav u brodarima. A što misliš kako je našim prijateljima Janezima koji su u Srbiju uložili više nego u deželu. [tongue]

Večeras Šprajc…..u velikom stilu………….[thumbsup]
Bilo o Američkom oporavku i svršetku recesije, bilo o našoj napaćanoj burzici.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close