Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam vam rekao da u ponedjeljak, najkasnije utorak ili srijedu krećemo prema gore. naravno, opet sam pogodio[proud]

...povijest se ponavlja...


Von Braun: ” Crobex 3.93%[thumbsup] ” Da, a kolju Varteks, za plakat![cry][cry]

bas i sam gledam

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

sutra ce biti presudno…


i na koliko je zavrsio?

svršio je na 4,06% 4.180,88
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ja sam vam rekao da u ponedjeljak, najkasnije utorak ili srijedu krećemo prema gore. naravno, opet sam pogodio[proud]

ma bravo
[kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Vrana: ” Von Braun: ” Crobex 3.93%[thumbsup] ” Da, a kolju Varteks, za plakat![cry][cry] ” bas i sam gledam

Nije mi jasno. Kog vraga su cekali da se pocnu iskrcavat.
Od 240 do 200 uopce nije bilo nekog prometa. Sta se nisu tad iskrcavali. Uzas!
Kako mogu bit toliko nesposobni. Ovo je van pameti.

juce se vidjelo da je odbijanac tu a i dohvatili smo donji bollinger

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

granica na je 6000,00 u 60 dana [lol] [thumbsup][lol] [thumbsup][lol] [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Ameri otvorili zeleno i to 1-2%, valjda se nastavlja sutra zelenilo[sealed]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Nadam se da je u ove potrese već bilo uračunato Kosovo i da predstoji samo lagano ulegnuće oko tog pitanja.
Drmalo nas je opasno i stvarno više nema iznenađenja…
Komentar?

opala!

danas sam ponosan što sam dioničar[lol] [lol] [lol]

Ma, čim bude vani prvi dan -0,5 odmah idemo mi -3. A ponekad moraju i oni otići u minus.Muka mi je već od toga.[undecid]

New Report

Close