Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


po ovom ispada da sam ja veliki, smjesni ste kolega uvijek ce mali i veliki prodavati i kupovati… sto bi se dogodilo da se nastavila korekcija, nista posebno samo bi prometi bili jos veci

Fino kolega, pišete poput pravog znalca, a prodajete poput drhtavca. I to još kad ide gore.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

SZ,

dobro kaj je Ingra jedina dionica u RH. Dosadni ste vise, ehehehhehehe [lol] [lol] [lol] [lol]

nije u Hrvata al je jedina koju oni imaju
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

SZ,

dobro kaj je Ingra jedina dionica u RH. Dosadni ste vise, ehehehhehehe [lol] [lol] [lol] [lol]

A to je iz Hrvatske dionice, ja stalno mislio da je iz BiH!
Kaj je to , jel se isplati kupiti? Ak nije skuplja od 100 kn ja odmah uletavam.[rolleyes]


kad se skida blokada sa SN-a??

Evo kolega nema više blokade. Navalite…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Crobex 3,51%…..[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Sad ce krenuti JDPL…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Pa,gdje si IVEK123?
Ne javljaš se,ne komentiraš,dosadno bez tebe na forumu….

Ima jedna stara poslovica koja kaze: “Jedna lasta ne cini proljece”. [huh] Bez euforije u bilo kojem smjeru. To smo do sada valjda naucili.

skype - ivek1234

the profa:

kad se skida blokada sa SN-a??

Evo kolega nema više blokade. Navalite…

von braun kaze da je crobex na +3.51%..

ocito je posteno navalio [wink]

Šta je meni ovo trebalo...


Crobex 3,51%…..[thumbsup]

Gledaj i uživaj, ovo još nismo vidjeli ove godine… sve zeleno, samo BLSC koje je prije odludovalo…

[color=black][/color]


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe%5Bthumbsup%5D

Europa danas stvarno trava zelena. Neviđeno dugo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koliko li ima ovaj na ULPL za prodat ,kako netko skine.. nalozi dolaze-2998,98………Jebes burzu di je ovo muguce

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

eto i mene,nema me cijeli dan na compu a ono ludnica.Trazi drzava jos poreza od mene na dobit a ja nedam i tak cijelo do podne se kod njih svadio.Uff ne znam jel Bakica zna sto o nekretninama[undecid]
Nego jel smo mi to pusteni s lanca[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close