Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O tom ćemo razmišljat kad dođemo do toga !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


luki007: ” Na Ingri do 39 500 , 6 dionica na prodaji ! Ne daje se više po bidu, ak se hoće kupit mora se skinut s aska! ” Ceka pajdo sa 60 kom malo nize:

Padat neće ziher, jedino mogu zamisliti scenario čišćenja prema gore….[thumbsup]
Pogledaj iznad toga…42k kuna u par komada.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Koji ste vi pesimisti, indeks danas 10%!!!! Jupiiii, gotova je korekcija, nema više, to su se mali glupani istresli i sada se vraćamo jedinom mjerilu vrijednosti ATH.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koji ste vi pesimisti, indeks danas 10%!!!! Jupiiii, gotova je korekcija, nema više, to su se mali glupani istresli i sada se vraćamo jedinom mjerilu vrijednosti ATH.

ne znam za tebe al ja sam trenutno na ovoj razini Krobeksa ni vrit ni mimo, casha trenutno nemam za dokup( a da imam pitanje jer bi se sada usudio uletit u mnoge dionice koje pratim),a daleko sam još od pozitive na većini dionica u portfelju, nadam se da će ovako biti i slijedećih dana.
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Na ULPL skriveni nalozi na 2999,77 i 2999,78 kako ih skinete oni se pojave[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Koji ste vi pesimisti, indeks danas 10%!!!! Jupiiii, gotova je korekcija, nema više, to su se mali glupani istresli i sada se vraćamo jedinom mjerilu vrijednosti ATH.

Ajde da si i ti došo k sebi ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Al nemojmo se zavaravati da smo jeftino tržište. Da bismo privukli kapital ili moramo biti jeftini ili da neke naše firme daju dividendu, a to je rijetkost na našem tržištu uz što nismo jeftini. Dakle, kako privući kapital?

kolega kako ste rekli na forumu HT-A da ce cijena biti 400 negdje 2096, ovo su dobre cijene i zivit cemo od dividende nasih tvornica novca, vi ste uveli novo razmisljanje zivot od dobiti poduzeca a ne zarada na porastu vrijednosti.
bravo pozitivan pristup, tad nam ne treba novi kapital za sirenje i razvoj i sve ste rjesili, pohadate ljubina predavanja[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Koji ste vi pesimisti, indeks danas 10%!!!! Jupiiii, gotova je korekcija, nema više, to su se mali glupani istresli i sada se vraćamo jedinom mjerilu vrijednosti ATH.

a vama su rekli da ce biti drugacije pa ste sve juce prodali[cry]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Svi se pitaju kako to da mali više ne prodaju i ruše cijenu. ODGOVOR: MALI NEMAJU VIŠE ŠTA PRODAVATI. Ne bi ni Crobex bio tako stabilan da imaju.[thumbsup]

po ovom ispada da sam ja veliki, smjesni ste kolega uvijek ce mali i veliki prodavati i kupovati…
sto bi se dogodilo da se nastavila korekcija, nista posebno samo bi prometi bili jos veci

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ingra, zadnja 39 497 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

dobro kaj je Ingra jedina dionica u RH. Dosadni ste vise, ehehehhehehe [lol] [lol] [lol] [lol]

Cuore Sportivo

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe%5Bthumbsup%5D

New Report

Close