Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za strelovit rast treba odlična GFI, ali odlična.

Biće kolega biće ….atpl, ingr……..100 % veća dobit u odnosu na 2006 !

Pozlatile ti se riječi. Šuška se da će izvješće biti jako dobro (INGRA).


luki007: ” Za strelovit rast treba odlična GFI, ali odlična. Biće kolega biće ….atpl, ingr……..100 % veća dobit u odnosu na 2006 ! ” Pozlatile ti se riječi. Šuška se da će izvješće biti jako dobro (INGRA).

A cijena bagatela.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne bih rekao……….rast u godini dana +93,72 %[/b] Vaš link

Govorio sam i o ATPL, ali imate pravo 93,72% rasta je malo s obzirom da je 100% puno veće.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


crobex opet ispod 3.. DRŽTE GAĆE

Ajde ne lupaj,nek do kraja dana bude i + 1.50 te nek u iduce dane raste……………………………[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

na HT-u se ponovo vidi 300 [thumbsup]. to bi bilo dobro psihološki preći i ostati iznad 300 kuna na HT-u.

Ne bih rekao……….rast u godini dana +93,72 %[/b]

Vaš link

pa dobro… ali u tih godinu dana je u jednom trenutku bilo i 300% sa nesto ispod 20 na preko 60 k

Šta je meni ovo trebalo...

kad se skida blokada sa SN-a??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ljudi ne budite guske u magli , pogledajte malo promet .
Za ocekivati je bio nekakav rast nakon ovolikog pada , ali ima i sutra dana .
nece vam dionica pobjeci ,mani te se ovoga idemo UP UP .[thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne


kad se skida blokada sa SN-a??

Mislim da u 14 i 57

2 sata traje blokada jelda?

Šta dokupljuješ?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

always [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

gotovo je sa rastom, ide prema dole

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Kad ljudi nemaju argumenata onda se spuštaju na niže nivoe.Jednostavno ,mislim da si bio u pravu.Na kraju krajeva ja sam te poslušao i još jučer kupio podosta dionica i kao što se vidi isplatilo se.Jednu prosjećnu plaću sam zaradio a ostali sa brojem cipele 47 neka se grizu.Ćast izuzecima !!!

New Report

Close