Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se Soros i ekipa nakrcali, !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dužnosnici Bijele kuće izjavili su kako će američki gospodarski rast u ovoj godini biti sličan prošlogodišnjem i tako odbacili strahove da će upasti u recesiju.

[/i]

Ako ovo neće biti okidač za jaki i strelovit rast, neznam kaj hoće !!!

Hm, a ja sam bas ocekivao da ce svi pognute glave priznati kako se recesija nemre izbjec hehehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

crobex opet ispod 3.. DRŽTE GAĆE

Glory, glory, Man United!!

gorgija
korisnik od: 01.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 556

ovo danas sigurno nije djelo malih ulagača, crobex se ne bi mogao 3 sata kontrolirano držati u tako uskom rasponu od dvadesetak bodova da to nisu veliki odlučili. 4100 mi sada već djeluje kao dosta učvršćena potpora.

Najvažnije da krećemo hrabro prema 5000 bodova.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Za strelovit rast treba odlična GFI, ali odlična. Bez toga bit ćemo u tami, puno dolje, malo gore.

Nitko, ama baš nitko, na ovom forumu, čast izuzecima, ne gleda fundamente. Za mnoge je P/E nebitan, P/B ako baš moram pogledati, a ostali pokazatelji ionako služe samo da se knjige prodaju.

Svaka dionica kod nas ima potencijal na bilo kojoj razini, na 100 kuna, na 1000 kuna, na 10000 kuna, iako se u poslovanju nije baš ništa promijenilo. S obzirom na izbjegavanje gledanja pokazatelja, imamo situacija ovakvu kakvu imamo i koja će itekako potrajati a nije baš optimistična.

Pogledajte recimo gdje je HT, to je optimistično, nije, bio je i 390 kuna itd. ATPL na 3900.
Nitko nije gledao pokazatelje, tukao milom i silom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Za strelovit rast treba odlična GFI, ali odlična.

Biće kolega biće ….atpl, ingr……..100 % veća dobit u odnosu na 2006 !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Večeras očekujem Šprajca na Dnevniku.
[lol] [lol] [lol] [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

cini mi se da vise nista nema veze sa korekcijom vise nego trenutno topla zima zbog koje medvjedi sa foruma nikako da odu na zimski san…[yawn]

Glory, glory, Man United!!


Za strelovit rast treba odlična GFI, ali odlična. Biće kolega biće ….atpl, ingr……..100 % veća dobit u odnosu na 2006 !

Kolega, treba malo i pokazatelje, ali vidim da ne treba. Ako je rasla dobit 100%, a cijena u međuvremenu 300% u čemu je caka?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Valentino, Plavi ti bu sve objasnil u vezi Ingre !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

eeeeeeeeeee veceras DNEVNIK ce bit poticaj za sutra up


Kolega, treba malo i pokazatelje, ali vidim da ne treba. Ako je rasla dobit 100%, a cijena u međuvremenu 300% u čemu je caka?

Kolega nemojta širiti dezinformacije opet. Opet i opet muljanje.
Ne bih rekao……….rast u godini dana +93,72 %

Vaš link

Crobex 3,13%[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close