Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX + 3,02 % do kraja radnog vremena smo na 5,00 % zbog toga kupujte dok još možete.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ovo danas sigurno nije djelo malih ulagača, crobex se ne bi mogao 3 sata kontrolirano držati u tako uskom rasponu od dvadesetak bodova da to nisu veliki odlučili. 4100 mi sada već djeluje kao dosta učvršćena potpora.


Na europskim burzama rast cijena, u Tokiju stagnacija

Vaš link

[thumbsup]

U Japanu je praznik koliko ja znam


Von Braun: ” Na europskim burzama rast cijena, u Tokiju stagnacija Vaš link [thumbsup] ” U Japanu je praznik koliko ja znam

Pitaj Petrova……činimi se da su praznici gotovi………..kad ovako ide gore…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nije praznik. Radili su. Jedino ako je burza skraćeno radila.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ovo danas sigurno nije djelo malih ulagača, crobex se ne bi mogao 3 sata kontrolirano držati u tako uskom rasponu od dvadesetak bodova da to nisu veliki odlučili. 4100 mi sada već djeluje kao dosta učvršćena potpora.

Dobro si primjetio.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Top bid
CIJENA KOLIČINA
263,50 10
263,30 50
263,00 68
262,50 8
260,00 40
251,00 1
236,50 841
235,00 1,000
Top ask
CIJENA KOLIČINA
265,00 3,400
270,00 118
282,49 100
282,50 72
283,00 23
283,82 82
284,00 40
287,00 125
290,00 70
298,97 200
Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
263,50 1 12:33:33
263,50 1 12:30:54

MAIS
Zna li netko tko izlazi mozda? 🙂

...Imperare sibi maximum imperium est...


On za Tebe nije stari,on je za tebe Gospodin Von Braun!!!osim toga kakva je razlika nije ti nešto u redu s očima ili lažeš!!Ušao si u jednosmjernu ulicu i sada tvrdiš da se možeš vratiti ili izaći s pristojnijom riječju.Osim toga ako se vide dvije razlićite boje greška u očima može biti i na drugoj strani.!!Optimisti su za razliku od katastrofičara bili uvijek bliži.Oni su pokretali svijet!!!

Stari ajd ti lijepo prosetat pesa ili se vrati na nastavu jer ce skuziti da markiras… i iduci put malo manje dozivljaja [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Zvekan:
” “Amerika će izbjeći recesiju”

Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 12.02.2008 12:22
Pročitaj komentare(1)

Dužnosnici Bijele kuće izjavili su kako će američki gospodarski rast u ovoj godini biti sličan prošlogodišnjem i tako odbacili strahove da će upasti u recesiju.

Ako ovo neće biti okidač za jaki i strelovit rast, neznam kaj hoće !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


On za Tebe nije stari,on je za tebe Gospodin Von Braun!!!osim toga kakva je razlika nije ti nešto u redu s očima ili lažeš!!Ušao si u jednosmjernu ulicu i sada tvrdiš da se možeš vratiti ili izaći s pristojnijom riječju.Osim toga ako se vide dvije razlićite boje greška u očima može biti i na drugoj strani.!!Optimisti su za razliku od katastrofičara bili uvijek bliži.Oni su pokretali svijet!!!

Ma pusti ga targa, neka melje.
Realnost je puno drugačija.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Luki0007, članci prema potrebi. Za dan dva pet Amerika u teškoj recesiji…bla…bla…Soroš…bla…bla

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

na muci se poznaju junaci!
opustite se ili je već vrijeme za kavicu!
ja ispio coktu, piće moje mladosti! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

New Report

Close