Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj je ovo bilo na dlkvdu??

malo netko lupio po dlkvna 1200

No pain no Game

s obzirom na velike promete u onom padu zadnjih dana, mislim da je jučer ipak dotaknuto određeno dno i da će se stvari pomalo odbiti. Ne vjerujem doduše da će ostati crobex na skoro + 3%, ali da će ostati u plusu mogao bih se kladiti.


odo ja na kavu i setnju. Ako je ovo bull trap ne bum se izivciral… ako nije lijepo bum se iznenadil.

Možda je ovo full trap[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Cuj stari, nemoj biti bezobrazan…. pisem ono sto vidim i nikad nikog ne optuzujem da laze – ak je tebi nebo zuto a meni plavo ja cu ti vjerojatno rec da ti nest nije u redu s ocima a necu ti odmah rec da lazes, zato saberi se i nemoj me vrijedjat

Moram reagirati, kad ne govoriš istinu i dramatiziraš.
Kupnja se značajnije pojačala. Prodaja je ostala skoro pa ista, i lupa se po njoj i troši se.
Naročito kod IGH,DLKV, JDPL..itd….jel sad vidiš?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


nathan47: ” Cuj stari, nemoj biti bezobrazan…. pisem ono sto vidim i nikad nikog ne optuzujem da laze – ak je tebi nebo zuto a meni plavo ja cu ti vjerojatno rec da ti nest nije u redu s ocima a necu ti odmah rec da lazes, zato saberi se i nemoj me vrijedjat ” Moram reagirati, kad ne govoriš istinu i dramatiziraš. Kupnja se značajnije pojačala. Prodaja je ostala skoro pa ista, i lupa se po njoj i troši se. Naročito kod IGH,DLKV, JDPL..itd….jel sad vidiš?

evo primejr
jdpl 5573/6671
[proud]

Kakav je ono nalog na PTKM?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Moram reagirati, kad ne govoriš istinu i dramatiziraš.
Kupnja se značajnije pojačala. Prodaja je ostala skoro pa ista, i lupa se po njoj i troši se.
Naročito kod IGH,DLKV, JDPL..itd….jel sad vidiš?

Za razliku od tebe ja pratim malo vise od tri i pol dionice pa ond avidim nesto sto ti mozda jos ne vidis… al budes, ne boj se [thumbsup]

p.s. ja ne dramatiziram, cinican sam i ironican do boli al gotovo nikad ne dramatiziram hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

i na dionicama koje ja pratim se odnos kupnje/prodaje dramatično promijenio. zapravo je to na nekima počelo već jučer. mislim da već bar mjesec dana nije bio ovakav, a možda i od početka godine.


p.s. ja ne dramatiziram, cinican sam i ironican do boli al gotovo nikad ne dramatiziram hehe

what’s the difference??


nathan47: ” Cuj stari, nemoj biti bezobrazan…. pisem ono sto vidim i nikad nikog ne optuzujem da laze – ak je tebi nebo zuto a meni plavo ja cu ti vjerojatno rec da ti nest nije u redu s ocima a necu ti odmah rec da lazes, zato saberi se i nemoj me vrijedjat ” Moram reagirati, kad ne govoriš istinu i dramatiziraš. Kupnja se značajnije pojačala. Prodaja je ostala skoro pa ista, i lupa se po njoj i troši se. Naročito kod IGH,DLKV, JDPL..itd….jel sad vidiš?
kakvo ti dramatiziranje spominješ ? pa čovjek samo iznosi svoje mišljenje a to je da nam euforija pretjerana ne bi dobro legla na želudac…
zar bi sad svi trebali luđački lupati po asku(nema ljepšeg osjećaja )?!
ti si vjerojatno prva ili druga godina faksa pa živiš dan za dan

Čudna situacija.
Kod nas index +2% a u Sloveniji -2%.
Po logici ode i naš dolje.

New Report

Close