Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ah, nije loše, sat vremena trgovanja 41 mil prometa.

i meni se čini da je navlakuša. Prebrzo i prelijepo, a ljudi očajni


Mladen1: ” Nadam se da ovo nije još jedan bull trap,bio bi red da konačno jedan dan bude kompletno zelen. ” bul trap 100%! ali bas me briga , idem uhvatiti koju tisucicu! [proud]


Ma ja neznam jel gledamo u iste monitore al ovo je do kraja dana minus… pa prodaja se nemilo koti

Ne vjerujem da ćemo u minus. Možda nećemo biti u nekom plusu, ali minus – to teško.

Promet u prvih sat vremena 40 mil. kuna
Ne bih rekao da su mali prometi za rast…….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Bome na muci se poznaju junaci… ajd da vidimo koliko snage se ima, po meni previsoko za branjenje al vidjet cemo

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

kolega,

nemojte ovo shvatiti osobno, ali mislim da je u vas znanje krhko. krivo procjenjujete situaciju i ako je sada +2,77 to ne znači baš ništa. meni ovo izgleda kao obična navlakuša za naivnu ekpu


tork: ” Promejna danasnjeg trenda? takozvani povratni tobogan? [cry] ” Ma dajte molim vas Crobex+2,77% [thumbsup]


Ma ja neznam jel gledamo u iste monitore al ovo je do kraja dana minus… pa prodaja se nemilo koti

Nemojte lagati kolega. U ovoj situaciji kad idemo gore ispadate smiješni.[bye]
Gledamo isti monitor, i ja ne vidim da se gomila prodaja, samo vidim da nestaje..

Crobex 2,91%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nema suporta na ovim visokim razinama,ali ja bi danas i cijeli ovaj tjedan bio zadovoljan s +0,6% svaki dan. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

bogme niti kupnja se neda, skuplja se to dobro, moglo bi danas biti rekordan dan u godini po prometu ako ovako nastavimo! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Nitko od nas više sa sigurnošću ne može predvidjeti daljni scenario, ali imam osjećaj da smo dno prošli. Sigurno će još biti zaostalih iskrcavanja, ali ne vjerujem da ćemo puno ispod ovih cijena.

odo ja na kavu i setnju. Ako je ovo bull trap ne bum se izivciral… ako nije lijepo bum se iznenadil.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

nathan47:

Ma ja neznam jel gledamo u iste monitore al ovo je do kraja dana minus… pa prodaja se nemilo koti

Nemojte lagati kolega. U ovoj situaciji kad idemo gore ispadate smiješni.[bye]
Gledamo isti monitor, i ja ne vidim da se gomila prodaja, samo vidim da nestaje..

Crobex 2,91%

Cuj stari, nemoj biti bezobrazan…. pisem ono sto vidim i nikad nikog ne optuzujem da laze – ak je tebi nebo zuto a meni plavo ja cu ti vjerojatno rec da ti nest nije u redu s ocima a necu ti odmah rec da lazes, zato saberi se i nemoj me vrijedjat

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close