Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na business. hr najavljeno razdoblje bikova što znači rast dionica.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Više nikome ne vjerujem.

Kolege duboko se nadam da idemo gore ali bih ja ipak rekao da danas tek nečemo lupnuti dolje na blokade nego li mrcvarenej,nema spektakularnog rasta i pozivam Vas na oprez da nebiste ušli unutra pa ponovno bježi van ali na nižoj,ja nažalost ponovno vidim istresanje čim se nakupi na bidu e sada kako tko to želi protumačiti,
vidimo se nakon ručka a usput, evropa je veoma tanko zelena a to za nas obično znaći nula ili lagani minus-barem unazad dva tjedna[wink]

0,82%…dršte se…….
Ovi u cashu….udarajte da ne bi bilo……[thumbsup]
Crobex 0,85%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sve mi je nekako stidljivo danas. Pecam ADRS, ali ni gore ni dolje. Isto je i sa VIROm. Uglavnom čekam razvoj događaja.
Svi su oprezni. Bilo je previše bull trapova.

Ala se lupa po asku! Neka, neka, malo optimizma ne skodi! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

zagrebcan:

Na business. hr najavljeno razdoblje bikova što znači rast dionica.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Više nikome ne vjerujem.

A najmanje sam sebi.
Ako ovako zelenilo bude i danas oko 15 00 onda možda i povirujen da se trend mijenja.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

4052

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Vjerujem, da još postoji kočnica kod većine ulagaća, no kada shvate da nema više igra, da nema paničnih prodvatelja, danas smo u plusu barem 2 %!

je, ovo se zove oprez


asdfgh123: ” Sve mi je nekako stidljivo danas. Pecam ADRS, ali ni gore ni dolje. Isto je i sa VIROm. Uglavnom čekam razvoj događaja. Svi su oprezni. Bilo je previše bull trapova. ” Ala se lupa po asku! Neka, neka, malo optimizma ne skodi! [lol] [lol] [lol]

Ako se ovako nastavi, biti će velikog optimizma……[thumbsup]
Crobex 1,06%……..[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ako se ovako nastavi, biti će velikog optimizma……[thumbsup]

No comment.

skype - ivek1234

sve to meni smrdi… di su marginasi koji se trebaju istrest…

budite vrlo oprezni jer ovakav scenario smo već vidjali zadnjih dana. Do 10:30 raste, a onda opet pada. Bez euforije da vam razočaranje bude mnaje, ako se desi


asdfgh123: ” Sve mi je nekako stidljivo danas. Pecam ADRS, ali ni gore ni dolje. Isto je i sa VIROm. Uglavnom čekam razvoj događaja. Svi su oprezni. Bilo je previše bull trapova. ” Ala se lupa po asku! Neka, neka, malo optimizma ne skodi! [lol] [lol] [lol]

New Report

Close