Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ništa danas od rasta kako mi se čini, na većini dionica koje pratim kupnje gotovo da i nema. Izgleda da se nastavlja i dalje silazni trend.[undecid]

To je da se pokupe jutrošnji margini. Ovakvo stanje sad može potrajati neko vrijeme. Ali i neke dobre stvari očekujem (dobra GFI, pozivnica uza NATO, Agrokor – Migros). Još i diobra GFI će možda biti zanemarena, ali skupljanje na ovim razinama se mora odraditi prije pozivnice za NATO. tada dolazi hrpa kapitala i nema više štopanja.

Na business. hr najavljeno razdoblje bikova što znači rast dionica.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Udara se po asku.
Obrana na JDPL….1000kom
[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Svaka čast onima koji su predvidjeli da je jučer bio posljednji dan pesimista.
Optimisti, dolazi naše vrijeme[thumbsup]

^FTSE FTSE 100 5,731.50 4:07AM ET Up 23.80 (0.42%) Components, Chart, More
^FCHI CAC 40 4,696.64 4:08AM ET Up 13.94 (0.30%) Chart, More
^GDAXI DAX 6,779.13 3:53AM ET Up 35.59 (0.53%) Chart, More

dobro je da se i ova tri zelene jutros…..


Svaka čast onima koji su predvidjeli da je jučer bio posljednji dan pesimista.
Optimisti, dolazi naše vrijeme[thumbsup]

Duboko se nadam da ste u pravu,radi vas a i radi mene[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Na IGH se gure gore…..fond……[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Idemo dalje…..

you think your special you do, i can see it in your eyes

Sve mi je nekako stidljivo danas. Pecam ADRS, ali ni gore ni dolje. Isto je i sa VIROm. Uglavnom čekam razvoj događaja.
Svi su oprezni. Bilo je previše bull trapova.

kolki je crobex

Sad to izgleda sve super zeleno jer su jucer cijene bilo niske.
Ne bih se kladio bas..

Mea parvitas.

Vidjelo se jucer da je tržište dotaknulo dno. Pad uz velik promet zadnja dva dana. Moje mišljenje je da su margini učinili dosta štete pri ovim padovima, odnosno da su dodatno zagustili situaciju. Jednako tako mislim da su većina callova jučer pokrivena prodajom, a ne kao do sada ragistracijom novih dionica, da ovakve adove u daljnje vrijeme možemo zaboraviti. Tko je preživio preživio, a tko nije skupljaj lovu jer nebu više jeftino.IMHO once again.

New Report

Close