Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako su u petak podigli Crobex da bi se danas ujutro iskrcali a sad su se iskrcali pri kraju što bin trebalo značiti da sutra ujutro bude što?
Ili će korektičari opet nešto kontra izmisliti?[lol] [lol]
Očito im je ovo bio zadni iskrcaj a sutra kreću u ozbiljnu kupovinu.[thumbsup]


_Mrzljak_: ” plavi: ” Nervoza, velika nervoza na HUPZ.[smiley] ” tko je nervozan i zašto ? ” PA nervozni su na kupnji , jer se stalno preskaču, uključujući i ove velike naloge. Mislio sam da će i ova 100-tka sa prodaje otići. Bude sutra.

hvala , plavi … [thumbsup]


kako je crobex proso…

odlicno, samo -2.54 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Koja katastrofa, veselimo se kad padnemo ispod 3%


PBZ 2 i HDEL 1 po ask-u za kraj [lol] . Netko lovio onaj voz od tenkiste…

Crobex: 4017.87 Promjena: -2.25%

I hdel po asku. Dlkv nisu stigli.[thumbsup]


PBZ 2 i HDEL 1 po ask-u za kraj [lol] . Netko lovio onaj voz od tenkiste… Crobex: 4017.87 Promjena: -2.25%

dobro je; iznad 4 ka smo završili .. što može biti važno u ovom teškom trenutku ..[proud]

Jeste skužili promet od 26 m na HT? Većina u zadnjih sat vremena…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

wiking:

hahaha ovaj EIG iz negativne blokade u pozitivnu blokadu[lol] ,bar da imam kesa pa to je milina za daytrade

na strašnom prometu.[lol]

[lol] [lol] cijelih cca 36k kuna

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


hahaha ovaj EIG iz negativne blokade u pozitivnu blokadu[lol] ,bar da imam kesa pa to je milina za daytrade

bilo je neke najave na susjednom forumu……

A šta sutra jadna ti li nam majka…

slažem se

a naš crobex se igricama velikih najjače bezrazložno ruši
pogledajte druge indekse, pa čak i one iz srbije gdje se nalazi kosovo

razdoblje … tjedan mjesec 6 mjeseci godinu 3 godine

indeksi

indeks % vrijednost
CROBEX -2.49 4 008.58
BIRS 0.48 2 456.79
FIRS -0.38 5 883.53
BELEX15 +1.09 2 147.15
SBI20 -1.15 9 943.05
MBI-10 -1.78 6 946.76
MOSTE 0.08 1 434.79
NEX20 -0.20 30 234.58
SASX-10 -1.08 3 165.92
DAX 0.50 6 767.28
FTSE 100 1.05 5 784.00
DJIA 0.38 12 247.00
Objavljene vrijednosti kasne najmanje 15 minuta za realnim vremenom. Više informacija.

ali kod nas ima izgleda najviše špekulacije, dogovorne kupnj-prodaje između velikih i na taj način rušenje cijene dionica, pogotovo onih za koje se dogovore , ili kojih najviše ima malih neiskusnih dioničara

u jednom danu ode na -5,7%, da bi završilo na “samo”- 2,49
ništa drugo doli dogovorno šišanje i jeftino kupovanje dionica kojima će sijena za 1-2 mjeseca skočiti cijena!
zato , bi trebali osnovati udrugu za zaštiti malih dioničara, i bojkotirati prodaju svojih skromnih portfelja
pa neka nas onda fondovi i8 mirovinci mole da im prodamo , ali ne budzašto!![cry][thumbsup]

Svršio je i ovaj buran dan, oči me bole od cjelodnevnog buljenja u ekran. Sutra, čini mi se, opet isto.

jeb.te Ht… pa zar nisu mogli dati te usrane 2 kune vise ???
koji papci… bar da se malo razveselimo… [angry]

New Report

Close