Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

29000 ljudi samo na poslovom, ovo je više gledalaca nego da igra reprezentacija u najboljem sastavu protiv Brazila…..

budd:

blento: ” Nemere ovo nazad priko 4000. Jos ce dole. Meni je broker onomad reka da ne kupujen Inine pakete[cry] ” Tako je. Pitaj njega, on zna. Prodaj, ne pitaj za cijenu, jer ćeš ionako uskoro ostati skroz bez novaca. Bolje ipak nešto spasiti, ne?

i majstor potopi VARTEKS…

baš gledam …. nekom velikom se žuri …. progleti margin [proud]

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


budd: ” blento: ” Nemere ovo nazad priko 4000. Jos ce dole. Meni je broker onomad reka da ne kupujen Inine pakete[cry] ” Tako je. Pitaj njega, on zna. Prodaj, ne pitaj za cijenu, jer ćeš ionako uskoro ostati skroz bez novaca. Bolje ipak nešto spasiti, ne? ” i majstor potopi VARTEKS…
[/quote

Slava mu!
[pray][bye][yawn][sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jedino što znam,sad nikako ne prodajem jer sam u minusu preko 20 posto.Drugo da imam love kupio bih dionice koje su gotovo ispod fundamentalnih vrijednosti i to će kad tad morati doći na svoje.
mislim da se to neće čekati duže od dva mjeseca.(gfi,nato)

tenkista:

kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup]

Tu bi stali i zaokruzili tvoj portfelj, eventualno jos DDJH, je li tako?[lol] [lol]

Hdel nemam a imam još 9 vrsta dionice.[thumbsup]

whauuuu….kako se zeleni kod brodara u Americi……..a morati će i kod nas, ne može ni ovo vječno…..

Sad se mali uplašili da bude sutra opet loš start ali ovo je nadam se bio konačno zadnji odbijanac.[thumbsup]


tenkista: ” kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup] ” Jel reko jos jel treba iskocit ili uskocit?

pa naravno iskocit, vis kak su cjene visoko postavljane, imamao vremeplov put u proslost…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Nervoza, velika nervoza na HUPZ.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

tenkista:

kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup]

Tu bi stali i zaokruzili tvoj portfelj, eventualno jos DDJH, je li tako?[lol] [lol]


zaboravio si EIG!
[lol] [lol] [lol] [lol]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

dobre vijesti!!!! HT napokon otisao u plus!!! [smiley][smiley][smiley]
pa ljudi je li to moguce?? [smiley]

Oznaka Najniža Najviša Zadnja Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
HT-R-A 275,56 294,99 294,99 286,14 292,53 294,99 69802 19.973.377,34 +0,35%
[proud]

New Report

Close