Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pročitajte prvi članak u Biznisu ako tko nije. Fondovi su puni love…itd. uskoro letimo u nebo.[thumbsup]


kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup]

“Uzmi zadnji voz za Čačak,
put je veoma dugačak,
isplati se kada stigneš,
psihički se odmah digneš”

[yawn][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

e parodije BDI buja ko lud a nasi brodari potonuli.Gdje je sad Gatara i ostali koji su tolko brujili[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Nemere ovo nazad priko 4000. Jos ce dole.

Meni je broker onomad reka da ne kupujen Inine pakete[cry]

Tako je. Pitaj njega, on zna. Prodaj, ne pitaj za cijenu, jer ćeš ionako uskoro ostati skroz bez novaca. Bolje ipak nešto spasiti, ne?

Hell is Empty and all the Devils are Here

1300 kom na 590 bidu Jadroplova!! [cool]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Baš zato što ljudi misle da će biti tako, biti će drugačije. Taj film još nismo gledali.[lol]

evo, ja ga gledam…možda ne gledamo film na istom kanalu…
pipka se po asku da se popravi malo krvna slika…sutra opet isto…


blento: ” Nemere ovo nazad priko 4000. Jos ce dole. Meni je broker onomad reka da ne kupujen Inine pakete[cry] ” Tako je. Pitaj njega, on zna. Prodaj, ne pitaj za cijenu, jer ćeš ionako uskoro ostati skroz bez novaca. Bolje ipak nešto spasiti, ne?

i majstor potopi VARTEKS…

i to je to...


kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup]

Tu bi stali i zaokruzili tvoj portfelj, eventualno jos DDJH, je li tako?[lol] [lol]


kaže mi broker da je danas zadnji voz za neke dionice. Pbz, Dlkv, Kabu , Hdel i dalje neću reći. [thumbsup]

Jel reko jos jel treba iskocit ili uskocit?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

@Febo care imas li ti kakve pare ?
mnogo se trzi daj da ti ih Zubi sprzi

-2.67 napredujemo ili ……………………………………………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

“Joj što volem ove dejonce, ovo bolje od seksa….”[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


-2.67 napredujemo ili ……………………………………………………

Pa mi smo stvarno čudo ako ovo zovemo napretkom? Padne Crobex 200 bodova pa se vrati 100 i završimo u minusu 2-3 posto! Svaki dan tako napredujemo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close