Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma Sanader je svoje odradio, dobio je izbore a u najboljem slucaju reci ce da ce se njegovo povjerenstvo sastati sa povjerenstvom zagrebacke burze kako bi ustanovili koje korake valja poduzeti da se smanji pad… he, he onda ce odluciti da je 10 posto pad u blokadu previse, pa ce ga smanjiti na 5 posto analogijom – manje trgovanja, manje pada [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa, Mi smo jedna velika hipnotisana gomila… pam parampam pam pam [lol] [lol] [lol]

svi mi simpatičniji i ovaj febo, te bukowski, te sad i partibrejkersi…[thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


Uskoro će i SAnaderu i cijeloj vladi postati vrlo neugodno, počet će packe sa svih strana zbog ove situacije.
Stanje na tržištu kapitala odraz je kompletnog stanja u državi.

Je, slažem se …………stanje na burzi je ogledna slika stanja hrvatskog gospodarstva !
Al hebe se njima, nemreš to reć lopovu, nema koristi od toga !


IDEMO DALJE[lol]

dan je pametniji od noći

U Franscuskoj index ide gore a njihova druga najveća banka je napravila gubitak koliko je BP nekih manjih država .A o ćemu mi pričamo nego da je kod nas taktika oduzimanja dionica nama malim dioničarima.
Ljudi prestanite prodavati pa se bude brzo sve promjenilo.

Kako nam stoji Crobex?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


To nije istina, daj link.

Zašto misliš da nije istina? Istina to je bilo u 04/2007 godine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jako je mirno i čeka se na koju stranu će prevagnuti. ili i dalje klizimo ili stagniramo ( ne usudim se reći da bi krenuli gore) [cool][cool][cool]


Ma Sanader je svoje odradio, dobio je izbore a u najboljem slucaju reci ce da ce se njegovo povjerenstvo sastati sa povjerenstvom zagrebacke burze kako bi ustanovili koje korake valja poduzeti da se smanji pad… he, he onda ce odluciti da je 10 posto pad u blokadu previse, pa ce ga smanjiti na 5 posto analogijom – manje trgovanja, manje pada [thumbsup]

Slažem se… nemojte se previše nadati pomoći od političara. Dosad nisu znali kaj je najbolje učiniti za gospodarstvo pa ne vidim razloga da mijenjau tradiciju [rolleyes]…

You either do it right or you get eliminated!

plavi:

To nije istina, daj link.

Zašto misliš da nije istina? Istina to je bilo u 04/2007 godine.

E pa dragi moj ali onda nije riječ o ciejloj 2007. godini kako si ti implicirao, u međuvremenu, od toga članka, malo poslije smo u korekciji koja traje do danas jeli tako?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ma Sanader je svoje odradio, dobio je izbore a u najboljem slucaju reci ce da ce se njegovo povjerenstvo sastati sa povjerenstvom zagrebacke burze kako bi ustanovili koje korake valja poduzeti da se smanji pad… he, he onda ce odluciti da je 10 posto pad u blokadu previse, pa ce ga smanjiti na 5 posto analogijom – manje trgovanja, manje pada [thumbsup]

Ne kužim, većina investitora pokriva oči pred najbitnijem a to su FUNDAMENTI, oni u mnogome pokazuju zašto se dešava ovakav pad. I to ljudi sa stažom na forumu kao da ne vide.

Također, primjećujem puno, jako puno laganja po forumima što je jako, jako ružno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


luki007: ” Uskoro će i SAnaderu i cijeloj vladi postati vrlo neugodno, počet će packe sa svih strana zbog ove situacije. Stanje na tržištu kapitala odraz je kompletnog stanja u državi. Je, slažem se …………stanje na burzi je ogledna slika stanja hrvatskog gospodarstva ! Al hebe se njima, nemreš to reć lopovu, nema koristi od toga ! ” IDEMO DALJE[lol]

IDEMO DOLJE
[bye][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


E pa dragi moj ali onda nije riječ o ciejloj 2007. godini kako si ti implicirao, u međuvremenu, od toga članka, malo poslije smo u korekciji koja traje do danas jeli tako?

Tako je, samo sam htio naglasiti da nije uvijek paralela, koliko oni toliko mi i obratno.

Što se mene tiče neka raste što više, ali ipak postoje neka pravila zar ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close