Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evropa se okrenula opet u zeleno i US se bude otvorila zeleno…………..

HT-R-A 275,56 292,50 291,53 -0.83 % down 53.892 15.323.904,88

izgleda da se HT budi…..

Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa,
Mi smo jedna velika hipnotisana gomila…
pam parampam pam pam
[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

luki,

daj javi Todi da srlja u propast. Treba tebe imati za savjetnika. barem tene svi vovdje znaju kao dežurnog paničara. Pogledati tvoje postove u zadnjih 3 tjedna je dovoljno za laskavu titulu

Hvala gdin, Biliću, nije to ništ, tek sam počel…………….mogu ja i puuuuuuuuuno bolje !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


HT-R-A 275,56 292,50 291,53 -0.83 % down 53.892 15.323.904,88 izgleda da se HT budi…..

Budi se istok i zapad,
budi se sjever i jug…
tralala la la la
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/svjetska-trzista-dionica-u-sijecnju-na-gubitku-5.200-mlrd-dolara,8348.html Mislim da je ove godine Crobex rekorder u svijetu po negativnom minusu indeksa.

Prošle je godine bio među 5 najbrže rastućih indeksa u svijetu, pretjerujete.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Molim te nemoj bolje od ovoga. dati ću ti jednu dionicu Pounja, ako promijeniš svoju priču i kreneš u pozitivu. Nije puno, ali čovjeka u ova teška vremena veseli………


luki, daj javi Todi da srlja u propast. Treba tebe imati za savjetnika. barem tene svi vovdje znaju kao dežurnog paničara. Pogledati tvoje postove u zadnjih 3 tjedna je dovoljno za laskavu titulu Hvala gdin, Biliću, nije to ništ, tek sam počel…………….mogu ja i puuuuuuuuuno bolje !


Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa,
Mi smo jedna velika hipnotisana gomila…
pam parampam pam pam [lol] [lol] [lol]

Al’ ja znam ključ, ja poznajem tu bravu
Otključaću i staviću ti svašta u glavu [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Uskoro će i SAnaderu i cijeloj vladi postati vrlo neugodno, počet će packe sa svih strana zbog ove situacije.
Stanje na tržištu kapitala odraz je kompletnog stanja u državi.

Je, slažem se …………stanje na burzi je ogledna slika stanja hrvatskog gospodarstva !
Al hebe se njima, nemreš to reć lopovu, nema koristi od toga !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nebudem zadovoljan s minusom od 1,5. Svatko tko je s tim zadovoljan je budala. tak svaki dan i odemo u propast. hoću da završimo danas u plusu. jasno! Inače idem na prosvjed.[cry]

plavi:

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/svjetska-trzista-dionica-u-sijecnju-na-gubitku-5.200-mlrd-dolara,8348.html Mislim da je ove godine Crobex rekorder u svijetu po negativnom minusu indeksa.

Prošle je godine bio među 5 najbrže rastućih indeksa u svijetu, pretjerujete.

To nije istina, daj link.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


febo: ” Mi ne idemo nikud i ne radimo ništa, Mi smo jedna velika hipnotisana gomila… pam parampam pam pam [lol] [lol] [lol] ” Al’ ja znam ključ, ja poznajem tu bravu Otključaću i staviću ti svašta u glavu [bye]

Haha bravo majstore bas sam mu to htio odgovorit..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close