Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Todorić se grdo zajebo, trenutno s tim novcima može kupit pola hrvatskog gospodarstva !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Todorić se grdo zajebo, trenutno s tim novcima može kupit pola hrvatskog gospodarstva !!!

[lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Kupila sam PTKM ! Štima ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

mi ne pratimo vise nista…evo EU okreće u zeleno..heheh[proud]

luki,

daj javi Todi da srlja u propast. Treba tebe imati za savjetnika. barem tene svi vovdje znaju kao dežurnog paničara. Pogledati tvoje postove u zadnjih 3 tjedna je dovoljno za laskavu titulu


Todorić se grdo zajebo, trenutno s tim novcima može kupit pola hrvatskog gospodarstva !!!

Ht obranjen za danas

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/svjetska-trzista-dionica-u-sijecnju-na-gubitku-5.200-mlrd-dolara,8348.html

Mislim da je ove godine Crobex rekorder u svijetu po negativnom minusu indeksa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pa ko to tolko prodaje ?Paničari, stranci, pizd. mater..a …………………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


laser: ” ljepo je Buffett napisao bolje je dvije godine biti u kešu i čekati ovakvu priliku nego kupovati na visokim cijenama. ” Ja sam cekao gotovo 5 mjeseci

A ja 5. godina.

čuvaj svoju metlu


Pa ko to tolko prodaje ?Paničari, stranci, pizd. mater..a …………………

ovog treba zabranit jer sada je luki sada ivek[lol]

dan je pametniji od noći

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56364cf0-0ce2-4ef3-ade8-fe3bc8fc039a&ref=investor

toliko o ne igranju mirovinskih i ostalih fondova

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Uskoro će i SAnaderu i cijeloj vladi postati vrlo neugodno, počet će packe sa svih strana zbog ove situacije.
Stanje na tržištu kapitala odraz je kompletnog stanja u državi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close