Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


valentine: ” optimist: ” Vec dva tjedna nemam keša, al inace bi kupovao danas jer vjerujem da je na dosta dionica bilo postignuto dno.. ” Da li znate da neki na forumu govore o dnu već dva tjedna? A danas gore nego u petak kada je bilo katastrofično. ” vidim ti si neki “jahac rumenog Grobex-a”.Danas je klistiranje
[/b]

Znači : OVDJE OSTAJU SAMO ONI SA PLANINARSKIM SJEKIRAMA – VISE NA STJENKAMA !!

Lijep pozdrav svima …nego jedno pitanje..slušam HR2 i puštaju jednu za drugom Turske pjesme,jel to možda Agrokor potpisao ugovor ?[wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


da vidimo koliko je medvjeda a koliko bikova: zamislite da noćas odlazite na pusti otok i vraćate se sredinom travnja. i puni ste casha. koliko bi danas potrošili? ništa, sve? pola?

80-90% ovisno o kojoj se kolicini kesa radi 🙂


da vidimo koliko je medvjeda a koliko bikova: zamislite da noćas odlazite na pusti otok i vraćate se sredinom travnja. i puni ste casha. koliko bi danas potrošili? ništa, sve? pola?

ja sam vol

Šta je meni ovo trebalo...

Za one koji imaju novaca kupujte sad :

1.KOEI
2.HUPZ
3.LEDO


Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO

HUPZ Aureus neda i neda.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO

KOEI.. bojim se da ovo nije dno. Cudim se da nema naloga od 100o kom na prodaji…

Mea parvitas.


Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO

evo odmah

ludlum:

Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO

KOEI.. bojim se da ovo nije dno. Cudim se da nema naloga od 100o kom na prodaji…

Ima na 900


Za one koji imaju novaca kupujte sad :

1.KOEI
2.HUPZ
3.LEDO


za one koji imaju novca a ne planiraju ništa ulagati u nekretnine, gradnju, školovanje djece, zdravlje dajem ozbiljan prijedlog:

Kupite dionice svih tvrtki koje su danas bile u blokadi i imat ćete zaradu za godinu dana cca 100%
tko laže magarac[lol]

dan je pametniji od noći


ludlum: ” Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO ” za one koji imaju novca a ne planiraju ništa ulagati u nekretnine, gradnju, školovanje djece, zdravlje dajem ozbiljan prijedlog: Kupite dionice svih tvrtki koje su danas bile u blokadi i imat ćete zaradu za godinu dana cca 100% tko laže magarac[lol]

pa ne znam bas, ja cuvam ovaj svoj dio koji je u kesu i cekam jasne znakove da smo dostigli dno
te znakove jos nazalost ne vidim

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Za one koji imaju novaca kupujte sad : 1.KOEI 2.HUPZ 3.LEDO

1. da
2.ma jel da?
3.jel?

New Report

Close