Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma nema tu nikakvog odbijanca,bar se meni tako čini,
isto kao i jučer vratiti će malo crobex na podnošljive vrijednosti a onda sutra ponovno istresanje i tiskanje dolje,
ja se ne bih zalijetao jer sam prošli tjedan pogrešnu procijenu ulaska skupo platio[cry]
i dok ne budem siguran sto posto,nema ulaska,samo malo grickanja eventualno,
lakše ću preboljeti kasniji ulaz nego josš jedan veliki gubitak koji će me izopčiti sa ZSE pa nazad u neka druga bespuća[cry]

ovo boldano: a koja je to vrijednost?

obzirom na omjera pada burzi svijeta i sugavog crobexa podnosljiva vrijednost crobexa je cca +2.5%

Šta je meni ovo trebalo...

Ajde bar se HT koliko toliko oporavio.. Sto me moram priznat iznenadilo[huh]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

valentine:

A što gorgija vjeruješ onome o čemu se piše na forumu. Pa da je to istina optimist bi šutio i kupovao, čim on dijeli, niš od toga.

eh svi bi mi šutjeli i kupovali da još imamo casha

Vec dva tjedna nemam keša, al inace bi kupovao danas jer vjerujem da je na dosta dionica bilo postignuto dno..

Milion posto sam siguran da su mediji jedini krivac što smo toliko pali. U prvom redu zato jer stalno pišu i pričaju da padamo isto kao vani. A padamo 6,50 puta brže. sad i f….. iz PBZ isto tako.[undecid]


Ma nema tu nikakvog odbijanca,bar se meni tako čini,
isto kao i jučer vratiti će malo crobex na podnošljive vrijednosti a onda sutra ponovno istresanje i tiskanje dolje,
ja se ne bih zalijetao jer sam prošli tjedan pogrešnu procijenu ulaska skupo platio[cry]
i dok ne budem siguran sto posto,nema ulaska,samo malo grickanja eventualno,
lakše ću preboljeti kasniji ulaz nego josš jedan veliki gubitak koji će me izopčiti sa ZSE pa nazad u neka druga bespuća[cry]

općenito, a pogotovo na tržištu kao što je naše (plitko, lako manipulativno itd.) gotovo je nemoguće točno pogoditi dno. Stoga majstori poput Grahama &co. govore o stupnjevitom ulasku (izlasku) ovisno o procjeni kad će trend krenuti u neku stranu. Tko planira uložiti primjerice 500.000 kn, ne bi smio sve upucati u jedan dan, već ih rasporediti kroz neko vrijeme… To je također diverzifikacija, ali vremenska.


Vec dva tjedna nemam keša, al inace bi kupovao danas jer vjerujem da je na dosta dionica bilo postignuto dno..

Da li znate da neki na forumu govore o dnu već dva tjedna? A danas gore nego u petak kada je bilo katastrofično.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ljepo je Buffett napisao bolje je dvije godine biti u kešu i čekati ovakvu priliku nego kupovati na visokim cijenama.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

jel se to meni čini ili je promet u zadnjih sat vremena mizerno nizak…sta je prodavači, ne svidja vam se bid? udrite onako muški pa kom opanci kom obojci

optimist:

Vec dva tjedna nemam keša, al inace bi kupovao danas jer vjerujem da je na dosta dionica bilo postignuto dno..

Da li znate da neki na forumu govore o dnu već dva tjedna? A danas gore nego u petak kada je bilo katastrofično.


vidim ti si neki “jahac rumenog Grobex-a”.Danas je klistiranje

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ne znam čemu ovakvi nazivi ka o budala, itd za one koji prodaju, isto tak je bilo i prije dva tjedna, isto ste ih nazivali i prije tri tjedna, na kraju je ispalo da to i nisu neke budale, nego upravo oni koji drže dionice

Zmaju u pravu si. Ono bas. Ruzno ih je nazivat budalama. A znakovito je kad ispadne da i nisu neke budale.[thumbsup]

on im je dao pesme i note.....

da vidimo koliko je medvjeda a koliko bikova: zamislite da noćas odlazite na pusti otok i vraćate se sredinom travnja. i puni ste casha. koliko bi danas potrošili? ništa, sve? pola?


ljepo je Buffett napisao bolje je dvije godine biti u kešu i čekati ovakvu priliku nego kupovati na visokim cijenama.

Ja sam cekao gotovo 5 mjeseci

New Report

Close