Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zgodno je čitati komentare, kao na tekmi!
a lijepo je buffet rekao da ne gledamo burzu svaki dan. kad prema gore krenu, taman ćemo nakrdati love da izliječimo ulkus na želucu zarađen kad su se strmopižđivale.
ovo nema veze ni sa politikom ni korekcijom apreciranih dionica, zato nema razloga panici.
ovo je slobodni pad medvjeda. umjetno izazvana kriza (iliti korekcija, mada nema veze sa istom)
uvjetovana je domino efektom koji se samo nadovezao na američku baladu sa kraja siječnja.
savjet?
pokrijte se ušima i čekajte da sve prođe. NI PO KOJU CIJENU NE PRODAVATI NIŠTA!!!!!!

expected time left: 8 days to two months.
matematički ne stoji da ovakvim ritmom padaju još 30 dana, jer ne može vrijednost dionice biti 0.
ok, ako imate šugave dionice, onda može…
zaustavit će se u jednom trenutku, promet će značajno pasti i onda kad svi igrači koji TADA imaju novce se nakrdati dionica.

i onda ispočetka.

krajem tjedna bunariti po zse!
tko se od kupovine skrio, magarac je bio.
i ono:

što mi je portfelj rumeniji ja sam zeleniji
i
što mi je portfelj zeleniji ja sam rumeniji

ne vrijedi trenutno. stradat ćete.

gud lak!
[proud][proud]


Evo opet idemo još više u minus[lol] [lol] [lol] Spektakularna krađa impresionističkih slika vrijednih 66 milijuna eura Business.hr/Hina 11.02.2008 12:49 Pročitaj komentare(0) Naoružani pljačkaši ukrali su u nedjelju popodne iz muzeja u Zuerichu nekoliko Cezannevih, Degasovih, Van Goghovih i Monetovih slika ukupne vrijednosti 66 milijuna eura, priopćila je u ponedjeljak policija. Zueriška policija rekla je kako je riječ o “spektakularnoj krađi umjetničkih djela”, ali nije navela više pojedinosti. Slike su ukradene samo nekoliko dana nakon krađe dvaju Picassovih ulja procijenjenih na gotovo tri milijuna eura s izložbe u Pfaeffikonu, mjestu udaljenom nekoliko desetaka kilometara od Zuericha. Oglas:

o ne, idemo na 2000 [lol]


Baš dobio info od ekipe iz Auresa da s kupnjom na ovima razinama ne mreš sfulati..[thumbsup]

je, zadnje se sjećam da smo od ekipe iz aureusa kroz flokijev intervju ljetos dobili info da treba sve seliti u mađarsku baš kad je bux bio na ath i kretao u ponor.

zato valjda ovaj put idu na zicer. jer sad valjda više ni oni ne mogu fulati s tom procjenom.

kuc kuc u drvo.

Susjedov pas dobio uši, idemo dolje. iako bi bar herbos trebao gore![lol]

A što gorgija vjeruješ onome o čemu se piše na forumu. Pa da je to istina optimist bi šutio i kupovao, čim on dijeli, niš od toga.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo CROBEX ” samo ” – 4,13%
i čemu se mi ovece hrvati, moramo radovati

pogledajte sve druge indexe iz okruženja, neki u plusu, aneki u malom minusu

mi smo stvarno narod najveće panike i prave ovce[cry][sealed]

mislim da smo u oku tornada


A što gorgija vjeruješ onome o čemu se piše na forumu. Pa da je to istina optimist bi šutio i kupovao, čim on dijeli, niš od toga.

eh svi bi mi šutjeli i kupovali da još imamo casha

crobex – 3,28….[pray]

Ma nema tu nikakvog odbijanca,bar se meni tako čini,
isto kao i jučer vratiti će malo crobex na podnošljive vrijednosti a onda sutra ponovno istresanje i tiskanje dolje,
ja se ne bih zalijetao jer sam prošli tjedan pogrešnu procijenu ulaska skupo platio[cry]
i dok ne budem siguran sto posto,nema ulaska,samo malo grickanja eventualno,
lakše ću preboljeti kasniji ulaz nego josš jedan veliki gubitak koji će me izopčiti sa ZSE pa nazad u neka druga bespuća[cry]

izgleda da se prodavatelji pomalo vraćaju s pauze za ručak

Mislim da se testira prodaja. Vidjet cemo da li ce proci test.

New Report

Close