Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

povijesni trenutak?


Ti misliš da veliki nisu budale?

Ništa ja ne mislim kolega, pitanje je zašto prodaju i koliko zaista prodaju, a koliko loptaju među sobom.
Ako nema promjena među prvih deset, onda je malo čudno, zar ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

puno puta smo se opekli ali moglo bi biti, da..[tongue]


ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

To bi bilo super. Samo za veći optimizam treba malo više do jednog posta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

svaki dan govorimo da smo na dnu, ali danas bi stvarno trebalo biti dno, u suprotnom idemo na 3000.
evo dva posta[lol]


ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

iz tvoje tipkovnice u usi onih idiota koji “odredjuju” ovu crnu rupu zvanu crobex

Šta je meni ovo trebalo...


ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

Baš dobio info od ekipe iz Auresa da s kupnjom na ovima razinama ne mreš sfulati..[thumbsup]

ako je to to, zbog ovog osjecaja je sve vrijedilo

Evo Vlada je reagirala,banke i Rohatinski se uskladili……sad kad objave da je Agrokor kupio Migros……..
Biti će plakanja za dionicama koje ste prodali.Ne samo od Agrokora već i ostale likvidne…..

wiking:

ovo je definitivni odbijanac i minimum ove godine a sad molim jedan po jedan da me napadate jer dokaza nemam nego samo instinkt

Baš dobio info od ekipe iz Auresa da s kupnjom na ovima razinama ne mreš sfulati..[thumbsup]

Dobro da si podjelio sa svima ostalima.
Imam dojam da casha baš i nemaš.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo opet idemo još više u minus[lol] [lol] [lol]
Spektakularna krađa impresionističkih slika vrijednih 66 milijuna eura

Business.hr/Hina
11.02.2008 12:49
Pročitaj komentare(0)

Naoružani pljačkaši ukrali su u nedjelju popodne iz muzeja u Zuerichu nekoliko Cezannevih, Degasovih, Van Goghovih i Monetovih slika ukupne vrijednosti 66 milijuna eura, priopćila je u ponedjeljak policija.
Zueriška policija rekla je kako je riječ o “spektakularnoj krađi umjetničkih djela”, ali nije navela više pojedinosti.

Slike su ukradene samo nekoliko dana nakon krađe dvaju Picassovih ulja procijenjenih na gotovo tri milijuna eura s izložbe u Pfaeffikonu, mjestu udaljenom nekoliko desetaka kilometara od Zuericha.

Oglas:

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close