Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Tork ……… Ma kompa nisam ni racunao,vidim da mravak kaze -7.34 ne brini kompa to ce bit sutra a ja cu stavit nalog na 50 kn pa nek se iskrcaju jos im placam burek[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Opa, dobro se lupilo po asku na Ingri.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Samo da ne bude novi cirkus poslije gableca.

No respect


sakai: ” zgubidan10: ” sakai: ” ne izgleda lijepo. Mali ruse cijenu, a s vremena na vrijeme “pomogne” i neki veliki istresanjem po bidu (ako se bid nakupi). Koliki je sad crobex? ” -4.83 ” Necu tako… ak nije 6 % nismo nis napravili…kakvi su to socijalni padovi ispod 5 %…pih[lol] ” Bice sutra,ajd dođi na kavu……………….

dosao bih ja al nemam vise ni za benzin
[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Opa, dobro se lupilo po asku na Ingri.[thumbsup]

ode ingra,ode viro,ode jdpl,ode atpl oh kak su ljepe moje miljenice[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Topi se minus polako, marginaši su prodali, panicari se istresli, idemo mi iznad 4k danas bez problema..[thumbsup]


Topi se minus polako, marginaši su prodali, panicari se istresli, idemo mi iznad 4k danas bez problema..[thumbsup]

Čekaj, ima još budala kojih 200000

Hell is Empty and all the Devils are Here


Samo da ne bude novi cirkus poslije gableca.

Ne kuzim zasto se brines ?
75 % si u kesu
Brod su odpeljali,doduse malo dalje al……………………………………..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ovo danas je stvarno šlag na tortu…
Portfolio mi je pao preko 40% od IPO-a HT-a… nema se više casha tako da ostaje samo moliti se da više neće dolje[pray]

SUSRET NA VRHU
Sanader bankarima i HNB-u obećao deficit na razini 2007.
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Guverner Željko Rohatinski i predsjednici uprava najvećih hrvatskih banaka ocijenili da će to djelovati stabilizirajuće na financijsko tržište i tržište kapitala, te pridonijeti smanjenju inflacijskih očekivanja.
Predsjednik Vlade dr. Ivo Sanader sastao se danas s predstavnicima Hrvatske narodne banke i vodećih banaka u zemlji, a s obzirom na aktualna gospodarska kretanja i kao
još jedan u nizu koraka koje hrvatska Vlada poduzima u cilju sprječavanja daljnjeg rasta inflacije, priopćeno je iz vladinog Ureda za odnose s javnošću. U tom su kontekstu premijer Sanader te potpredsjednik Vlade Damir Polančec i ministar financija Ivan Šuker najavili i proračun za 2008. godinu, u kojem će se voditi računa o niskoj stopi deficita.

Premijer Sanader istaknuo je da deficit Državnog proračuna neće biti veći nego lani, a da će Vlada nastojati da on bude i manji nego u 2007. Guverner Hrvatske narodne banke Željko Rohatinski i predsjednici uprava najvećih hrvatskih banaka pozdravili su te napore Vlade i ocijenili da će to djelovati stabilizirajuće na financijsko tržište i tržište kapitala, te pridonijeti smanjenju inflacijskih očekivanja.

Zaključeno je da će i banke dati svoj doprinos općoj stabilizaciji stanja u Hrvatskoj te je dogovoreno da će se ovakvi sastanci predstavnika Vlade i najvažnijih institucija u zemlji, u cilju razmatranja aktualnih kretanja, nastaviti i ubuduće, navodi se u
priopćenju.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


plavi: ” Opa, dobro se lupilo po asku na Ingri.[thumbsup] ” ode ingra,ode viro,ode jdpl,ode atpl oh kak su ljepe moje miljenice[thumbsup]

Pa nas je počeli radovati kad iz -10% idemo prema -5%![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

odbijanac

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close