Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex: 3931.11 Promjena: -4.51%

blagi oporavak…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Čini mi se da smo mi glavni pokretač svjetske krize(recesije).Malo nas je al smo zaj…….[lol] [lol] [lol]

Ma koja smo mi stoka, za nepovjerovat!
I mi bi u EU, svašta !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

zgubidan10:

sakai: ” ne izgleda lijepo. Mali ruse cijenu, a s vremena na vrijeme “pomogne” i neki veliki istresanjem po bidu (ako se bid nakupi). Koliki je sad crobex? ” -4.83

Necu tako… ak nije 6 % nismo nis napravili…kakvi su to socijalni padovi ispod 5 %…pih[lol]


Bice sutra,ajd dođi na kavu……………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Kako nam je crobi?

% i bodova?

Mea parvitas.

pomalo jenjava ŠIŠANJE ovaca i drhtavih ruka
diže se malo crobex na – 5,40[thumbsup]


http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html

Vrlo interesantno. Od stotinjak indeksa, samo je naš 5% u minusu. Niti jedan drugi nije ni 2%

Očito nisi čitao da se Italija približava našoj obali sudarit ćemo se jednoga dana.
Ništa neće ostati od lijepe naše. Zato panika.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kako nam je crobi?

% i bodova?


-4.36 u kuxcu je

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Svaka pohvala svim onim dioničarima koji su pokleknuli pred globalnim trendovima i daju dionice 20 – 30, pa čak i do 60 – 70 % ispod cijene..siguran sam da sad trljate ruke od sreće kad ste uspjeli tako dobro prodati[lol] !!![wink]

TIME IS MONEY


Molio bi ove majmune koji prodaju KOEI, da budu frajeri,pa da spuste do 200 kn . Tamo je moj nalog.Kad ste mi mogli uvalit na 1000 kn mozete i na 200,ko vas xebe[angry]

Ako kupis isti broj komada kao i na 1000 kuna. Prosjek bi ti tada bio okruglo 600 kuna.
Sam u pravu? [thumbsup]

Mea parvitas.

-4,34 3930

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


-7,34 3930

ne laži[wink]

dan je pametniji od noći

New Report

Close