Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

glavnina obrane na HT

A di je ono kad se čekalo u redu za kupit ht,mama,tata,punica,žena,pas,zl.ribica…….
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

crobex – 4.78…bas me zanima koliko ce na kraju zavrsit…[proud]…


Badel u blokadu sa 3 dijonice, SUNH sa ukupnim prometom nikakvim u blokadu i na vrijednosti prije nego je i jedna lopata zakopana u obnovi hotela. Ako smo prije bili prenapuhani sada smo kaj?

Ma užas… cijelo vrijeme se držal na potpuno istoj cijeni kao i u petak s prometom od neš malo manje od 200 tisuća kn i onda odjednom dođe blokada…

You either do it right or you get eliminated!

Evropa već napola zeleno, predtrgovanje u Americi isto u plusu i to sve. A kako će to nama pomoći? E pa valjda već jednom hoće. mene to i drži pa nisam ništa prodao. kad tad ćemo se koliko toliko izravnati sa njima.

evo podrška na ATPL[pray][pray][pray]

ne izgleda lijepo. Mali ruse cijenu, a s vremena na vrijeme “pomogne” i neki veliki istresanjem po bidu (ako se bid nakupi).

Koliki je sad crobex?


-4.83

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

CROBEX 3.885,92
promjena -5,72%
redovni promet 55.396.779,59

Moderatora treba zabranit!!!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html

Vrlo interesantno. Od stotinjak indeksa, samo je naš 5% u minusu. Niti jedan drugi nije ni 2%

Hell is Empty and all the Devils are Here


sakai: ” ne izgleda lijepo. Mali ruse cijenu, a s vremena na vrijeme “pomogne” i neki veliki istresanjem po bidu (ako se bid nakupi). Koliki je sad crobex? ” -4.83

Necu tako… ak nije 6 % nismo nis napravili…kakvi su to socijalni padovi ispod 5 %…pih[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ATGR-R-A 773,00 -3,30% 2.176.671,13
ATPL-R-A 2.420,00 -4,23% 4.297.241,65
DLKV-R-A 1.135,00 -3,82% 3.860.362,57
KOEI-R-A 770,00 -13,97% 914.292,56
TISK-R-A 1.100,00 -9,04% 1.132.606,42

Crobex: 3912.87 Promjena: -5.00%

malo se kao oporavilo, jedino ovih 5 dionica sa nekim prometom ostalo sve nesto sitno i blokirano

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Molio bi ove majmune koji prodaju KOEI, da budu frajeri,pa da spuste do 200 kn . Tamo je moj nalog.Kad ste mi mogli uvalit na 1000 kn mozete i na 200,ko vas xebe[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close