Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja odlucio, idem na burzu rada kad na ovoj nisam konkurentan

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jad i bijeda ova naša burza !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Badel u blokadu sa 3 dijonice, SUNH sa ukupnim prometom nikakvim u blokadu i na vrijednosti prije nego je i jedna lopata zakopana u obnovi hotela. Ako smo prije bili prenapuhani sada smo kaj?

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

E jesu ovo majmuni na DLKV i JDOS-u. Kupnje imse stalno postavljaju sa velikim količinama a oni stalno lupaju po bidu. Al opet će danas korektičari reći da su prodavali veliki…[lol] [lol] [lol]

Ingra 35 000 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

neuspjela obrana ATPL [angry]


ludlum: ” Kako bi nam pomoglo da se danas objavi: 1.Kupnja Migrosa 2.Smanjenje kamata 3……………………………… ” 3. Da se mirovinski fondovi uključe jačim intenzitetom.

4. Medijska blokada
5. Pucanje internet i telefonskih veza
6. Sprajcu umrla punica

62 mil. kn prometa za 2 sata, pa to uuopće nije mali promet !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

amo ca sve prodat i svi kupit pounje !!!!!!!! [thumbsup]

...nije u šoldima sve...

Hmmm evo baš sam pročitala nešto fino – “Ako čekamo znak s neba, najvjerojatnije će pasti kiša upitnika!”
Strpljenja ljudi, bez panike. Tko nema živce za ovo neka se makne s burze. Ja osobno uživam – adrenalin skače, a to i je bit cijele ove igre.[ thumbsup]

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?

ne izgleda lijepo. Mali ruse cijenu, a s vremena na vrijeme “pomogne” i neki veliki istresanjem po bidu (ako se bid nakupi).

Koliki je sad crobex?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Astralis:

Kak ne… pa morate razumijet psihologiju ljudi… svi su ko krda kad ide up, ali još veća su krda kad ide down…

veliki dio krda su na konacnom odrstrelu i nece nam se vise vratit, sretno im bilo od pentije nece tvrdo kakiti.
kad drzava proglasava bankrot, kad nemoze financirat penzije i drzavne sluzbe?

Ma kakav bankrot države [lol]… pa nismo mi ipak Argentina.

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close