Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Al će biti suza danas. Opet će se pričati da ih je neko prevario.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ali što ljudi mogu biti paničari to je za nevjerovati.
I

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma da, uvijek je netko drugi kriv.
Evo, ja znam da cu na INGRA zaraditi barem duplo i to za godinu najvise dvije .
To je IRR od neznam, napamet pisem 40%.
Ako je to malo onda nek ide sve u k….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ima li slučajno blokade burze, ako Crobex ide ispod 10% (što je danas i moguće)?

[cry][cry][cry][cry][cry][bye][bye][bye][bye]

Nema, amerikanci su to napravili jednom..
Ma neka, evo zovu me kolege i pljuju svepo spisku jer nisu zaradili 100% u mjesec dana pa ce sada prodati sa 20% minusa jer je to sve inzenjering.

I inflacija naravno, culi su da je visoko pa je to jako koma za dijonice.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kak ne… pa morate razumijet psihologiju ljudi… svi su ko krda kad ide up, ali još veća su krda kad ide down…

You either do it right or you get eliminated!


Ali što ljudi mogu biti paničari to je za nevjerovati.
I

ovo me podsjeća na onu Newtonovu kad je izgubio dosta kapitala na “balonu južnih mora” (ako se ne varam), pa je potom izjavio: “Mogu izračunati čak i kretanja nebeskih tjelesa, ali ljudsku glupost nikako!”


Nema, amerikanci su to napravili jednom..
Ma neka, evo zovu me kolege i pljuju svepo spisku jer nisu zaradili 100% u mjesec dana pa ce sada prodati sa 20% minusa jer je to sve inzenjering.

I inflacija naravno, culi su da je visoko pa je to jako koma za dijonice.

to su neki stručnjaci.

Ovo je za anale!


Ima li slučajno blokade burze, ako Crobex ide ispod 10% (što je danas i moguće)?

[cry][cry][cry][cry][cry][bye][bye][bye][bye]

Ma nema blokada apsolutno svih dionica… u slučaju da dođe do blokade svih dionica iz krobija onda je on u blokadi, ali i dalje se trguje ostalim dionicama… Ali ne boj se neće se takvo nešto dogoditi. Bez brige [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Nema obrane na INA [bye]

kako je ovo dobro…

New Report

Close