Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako komentirate da je u predizbornoj kampanji Sanader svaki predizborni skup otvarao s dionicama HT-a, Ine budućim IPO-ima a sada burza pala cca 35% a vlada niti sanader niti itko od ministara nije se udostojio da o tomu progovori ni riječi. A znamo da su najveći gubitnici glasači i to baš njegovi glasači.[undecid]

Kaj se tu ima objašnjavat… njemu nije bitno bilo ništa osim glasova na izborima što je svojstveno za sve političare, a ne samo za njega. S druge strane sad i da žele progovoriti nešto o ovome, nitko od njih nema dovoljno znanja, a niti stručnosti da bi išta govorio. S druge strane očito da su im i savjetnici loši ili što je još vjerojatnije, da ih uopće ne slušaju jer se gospodarski ciljevi kose s političkima.

You either do it right or you get eliminated!

svaki put kada pomislim da ne može više dolje – iznenadim se….a nešto sam se često iznenađivao u zadnjih tjedan dana…..[lol] [lol] [lol]

ma danas to sve ode gore…

Kruha i dionica.....

još malo pa će oni koji su okasnili na IPO HT-a moći kupovati po cijenama iz IPO-a.
A možda i niže[cry]


Ja sam isto sav u dionicama ali znam da dobre dionce se brže oporavljaju nakon korekcije, pa me iskreno nije ni briga…. [thumbsup] Jadna majka onima koji kupuju na margin….

JA NE[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mi,

Što će se desiti ako crobex padne 10%?

To bi značilo da su sve dionice u Crobexu u blokadi…

You either do it right or you get eliminated!

europa se sve više zeleni


force: ” Ja sam isto sav u dionicama ali znam da dobre dionce se brže oporavljaju nakon korekcije, pa me iskreno nije ni briga…. [thumbsup] Jadna majka onima koji kupuju na margin…. ” JA NE[lol]

Da smo svi bili pametni ko i ti sada bi crobex bio na 2000….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Evo strucne analize Sve je otislo u p.materinu[angry]

[lol] [lol] [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


LookaBorna: ”
kako komentirate da je u predizbornoj kampanji Sanader svaki predizborni skup otvarao s dionicama HT-a, Ine budućim IPO-ima a sada burza pala cca 35% a vlada niti sanader niti itko od ministara nije se udostojio da o tomu progovori ni riječi. A znamo da su najveći gubitnici glasači i to baš njegovi glasači.[undecid] kad uvedu PKD ocemo ove gubitke moci cemo anulirati za prijavu 2010 kad ce mozda biti zarade? ” izbori su 2011 nema promjene porezne politike do tada[thumbsup]

Pa to je to. Pitajte Sanadera sta se dogadja. Natega se koliko je moga, dobija izbore i sad sve puca po savovoima. On mudro suti[lol]

on im je dao pesme i note.....


Na ERNT puko knock-out na 2600.

Na HT se za sad brani knock-out na 275. Vrlo blizu.

Ima par dobrih blokada do 275… al koliko buju i one izdržale bumo vidli.

You either do it right or you get eliminated!

ako fondovi tokom dana ne krenu u čišćenje mogli bi mi pametni hrvati otvoriti pandorinu kutiju, a onda…
nadam se da još ima trunke razuma

Žao mi je onih koji su zaduženi, većina raje je ošišana do kože, papiri idu kod onih koji ih znaju čuvati, i koji će ih nakon iduće euforije opet dat krilatima, tako i treba, samo treba igrati sa parama koje ti neće trebati u narednih 5 godina …. svi koji su tu radi lake love … pušiona

Cookie Monster

New Report

Close