Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ht ..uskoro knock out..po 275…jel prati tko certifikate

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Na ERNT puko knock-out na 2600.

Pa ti si u kesu 75% ,sto se brines ?[wink]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



kako komentirate da je u predizbornoj kampanji Sanader svaki predizborni skup otvarao s dionicama HT-a, Ine budućim IPO-ima a sada burza pala cca 35% a vlada niti sanader niti itko od ministara nije se udostojio da o tomu progovori ni riječi. A znamo da su najveći gubitnici glasači i to baš njegovi glasači.[undecid]
kad uvedu PKD ocemo ove gubitke moci cemo anulirati za prijavu 2010 kad ce mozda biti zarade?


izbori su 2011 nema promjene porezne politike do tada[thumbsup]

dan je pametniji od noći

ma koji fondovi brate mili, pa likvidnija je moja penzionirana baba od njih [thumbsup]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

treba biti realan i reći da se pojavljuju stotice skoro na svim dionicama kojima je cijena preko 1000 kn. I to samo u prvih 5 a još skriveni nalozi? Ide na bolje.

Kako je ono isla teza?

Kod nas domaci fondovi vode glavnu rijec, a ne strani kao na drugim trzistima, pa nema frke..

Sto smo bili blesavi…[embarass]


Crobex na -5,28% ! Ovo je totalni debilizam. Ako fondovi danas ne povuku tržište gore iza 12 sati, odosmo svi skupa u 3 p.m.

ja vec sad odoh.

Mea parvitas.

3883
-5,47

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ha, rekao sam da ce jos padati.
Ma nisu vam krivi ti vasi kako ih zovete, mali, neuki i panicari!? Cini se da su se se svi uspanicili jer puse dobre pare, pa su neki drugi krivi.
Imamo pad crobexa od mandata nove vlade, zerp, eu… blizu je kosovo (jos da je Nikolic dobio izbore), pola svijeta je islo u crveno. Sta je sad cudno, cemu teorije tudje krivnje.
I TA pokazuju da je skoro stalo na 4500 negdje na prelazu sijecanj/veljaca al nije stalo. Sad se vise ni ne vidi dokle ce, ali… Ode doleeeee[bye]

on im je dao pesme i note.....

Doviđenja nestabilni mali kladioničari !!!!!!!!!!!!![cry][cry][cry][lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ja sam isto sav u dionicama ali znam da dobre dionce se brže oporavljaju nakon korekcije, pa me iskreno nije ni briga…. [thumbsup]
Jadna majka onima koji kupuju na margin….

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


ht ..uskoro knock out..po 275…jel prati tko certifikate

da, to je najbliži.

probijen i PBZ uz ERNT.

No respect

New Report

Close