Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znate one stihove:

Smijem se, a plače mi se[cry][cry]

HT 275 kn !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Vise mi djeluje na tugu i raspolozenje to sto nemam vise casha pa da si ‘poklonim’ koju dionicu ,nego to sto su dosle na ove vrijednosti… [cry]

Pozdrav

svi smo mi Crobex

SAmo neka prodaju sretno im bilo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


kako komentirate da je u predizbornoj kampanji Sanader svaki predizborni skup otvarao s dionicama HT-a, Ine budućim IPO-ima a sada burza pala cca 35% a vlada niti sanader niti itko od ministara nije se udostojio da o tomu progovori ni riječi. A znamo da su najveći gubitnici glasači i to baš njegovi glasači.[undecid]
kad uvedu PKD ocemo ove gubitke moci cemo anulirati za prijavu 2010 kad ce mozda biti zarade?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

kKolikoje crobex posto i bodova?

Mea parvitas.

3891

– 5,27

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Opa, ATPL!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Stvarno danas prodaju samo mali, za ne vjerovati.

Na ERNT puko knock-out na 2600.

Na HT se za sad brani knock-out na 275. Vrlo blizu.

No respect

Crobex na -5,28% ! Ovo je totalni debilizam. Ako fondovi danas ne povuku tržište gore iza 12 sati, odosmo svi skupa u 3 p.m.

Ignore: KressoM, delux


Crobex na -5,28% ! Ovo je totalni debilizam. Ako fondovi danas ne povuku tržište gore iza 12 sati, odosmo svi skupa u 3 p.m.

Upravo tako kolega jer trenutno smo svi u 2 p.m. [undecid][lol] [lol]

Cuore Sportivo

New Report

Close