Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrana: ” Na zalost jos uvijek mi se cini u B2.[cry] ”
Malo ste kolega pobrkali nešto, a niste ni objasnili zašto B2. Moraju prestati prodavati, kad tad. Podrška se pojavila. Ovaj tjedan je bio najgori tjedan.
Slijedeći tjedan je priprema za A1.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Zar niste to isto i prošli tjedan rekli?


Von Braun: ” Vrana: ” Na zalost jos uvijek mi se cini u B2.[cry] ” Malo ste kolega pobrkali nešto, a niste ni objasnili zašto B2. Moraju prestati prodavati, kad tad. Podrška se pojavila. Ovaj tjedan je bio najgori tjedan. Slijedeći tjedan je priprema za A1.[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” Zar niste to isto i prošli tjedan rekli?

Aha sorry, ovaj tjedan se vraćamo na B1. Kako sam mogao to smetnut sa uma.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na prijelazu smo iz B2 u B3

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Na prijelazu smo iz B2 u B3

U B3 koliko me ne vara pamćenje, piše KUPOVATI. Jel tako vodoinst?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

tek smo ušli u B2………………daleko je ipsilon[bye]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


tek smo ušli u B2………………daleko je ipsilon[bye]

Čini mi se da korisnik od 02.2006 ipak bolje zna kolega Pančo, koliko to vama ne išlo niz dlaku.
Koliko se meni čini, kako stvari stoje, ako paničari počnu kupovati, mogli bi mi ekspresno i do A1 faze.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pančo je iskusan korisnik, ima putra na glavi za razliku od nekih…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Pančo je iskusan korisnik, ima putra na glavi za razliku od nekih…

Ali je daaaaaleko od objektivnosti.
BTW, ja imam isto margarina na glavi. Pomaže mi da lijepo ukližem kad skačem na glavu u gov..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Na osnovu cega netko misli da bi slijedeci tjedan moglo ici u zeleno? Nisam bas nekakav znalac (tek sam poceo uciti) o dionicama, ali me cudi kako mnogi govore o krahu i tome slicno. Nista znacajno se nije promjenilo ni u INGR, ni u DLKV,DDJH, KOEI, LEDO, eto jedino mozda brodari imaju razloga za up and down. Tijekom prosle godine vrijednosti dionica su isle u nebo (nitko se nije cudio, za razliku od cudjenja danas), a sad valjda stvari tek dolaze na svoje mjesto – tj vrijede koliko vrijede – iako mislim da ovaj pad nece stati.[shocked][huh]

Kolega slažem se sa vama , rasta na našem tržištu nema do daljnjeg jer i sama vlada još ništa ne radi , a i sami nemaju nikakvo rješenje za trenutnu ekonomsku krizu u RH popraćenu sa ekonomskom krizom u SAD-u.Treba biti u kešu i oćekati pad najmanje još 10 – 15% .
Nadam se samo da ovih 5 novih fondova koji će krenuti sa radom nisu fondovi od nekih naših političara.

bojim se da nama neigra ni A1 ni B2 ni sanaderi ni amerikanci dok se nerjesi kosovo neidemo mi nigdje a to se nadam ako proglase neovisnost 17 moze oduziti korekcija nadam se do pocetka trecega mjeseca jer sa kosovom kriza nevjerujem da ce trajati dugo

zaboravi Kosovo, to je prica za malu djecu. Ako se dobro odigra, Kosovo moze donijeti korist, a ne stetu Hrvatskoj.

Zar stvarno mislis da neko tamo Kosovo ima veze sa , npr padom brodara u petak a market odlican? Da nisu iskopali neki kanal Bar – Skadarsko jezero – rijeka Zeta/ Podgorica-Prištna pa sad brodari ne mogu tamo?

druge su tu igre u pitanju…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Svakojakih se gluposti ovdje načitaš ,jedni navijaju da još burza padne jer su prodali svoje dionice,A jedni navijaju da raste jer su ih več kupili .Ogromni novci čekaju da krenu u čiščenje dionica od paničara koji prodavaju glavom bez obzira to je sigurno .Sutra bi se mogao promijeniti taj trend

New Report

Close